TJ ORLI LanškrounHCM Warriors Brno

1:8 (1:1, 0:2, 0:5)
Jan Ruščák | | Junioři

Orli - Warriors Brno 1:8

Junioři se pro letošní sezónu rozloučili s domácími diváky další vysokou prohrou.

Holík - Bureš, J. Jirků, Zedníček, T. Hrdina, O. Pražák, O. Peškar - Bednář, Gildain, Faltejsek - M. Peškar, Dohnal, Luka - Fišer, Novotný, Šedý. Trenér P. Jirků.

Branka: 10. Bednář (Bureš)

Do poloviny utkání byla hra vyrovnaná. Hrál se tvrdý a hodně bojovný hokej, často za hranou pravidel. Svědčí o tom i fakt, že ze 26 udělených trestů bylo 18 za hrubost! Brno se ujalo vedení v přesilovce v 5. minutě. Za Orly vyrovnal v 10. minutě Pavel Bednář, který ač atakovaný soupeřovým obráncem, proměnil sólový nájezd. Ve 34. minutě jsme inkasovali smolný gól, když se puk odrazil do protipohybu brankáře Holíka. Hosty branka povzbudila a nás poněkud rozhodila. Po dvou minutách Brno zvýšilo na 1:3. Od té doby bylo lepší. Ve 14. sekundě třetí části potrestal soupeř faul Bednáře a ve 45. minutě využil další početní výhodu za špatné střídání - 1:5. Zbytek zápasu hosté kontrolovali a skóre navýšili až na konečných 1:8.
Poslední zápas soutěže čeká juniory už zítra, kdy cestují na led vedoucí Třebíče.