Jan Ruščák | | Junioři

Orli předčili Bobry

Po velmi dobrém výkonu vstoupili junioři vítězně do nástavby.

Holík - Zedníček, J. Jirků, Mann, T. Hrdina, Bureš, O. Pražák - Bednář, Gildain, Faltejsek - Fišer, Jáneš, Luka - Blažeňák, Novotný, Dohnal. Trenér P. Jirků

Branky: 7. SHG Jáneš (Novotný), 9. Bureš (Blažeňák), 25. SHG Faltejsek, 40. Gildain (Jáneš), 56. Dohnal (Novotný)

Orli vstoupili do nástavbové skupiny soubojem vítězů skupin. K naší radosti vyhrál vítěz pardubické skupiny nad vítězem moravskoslezské. Naši junioři měli v první třetině převahu. První gól vstřelil v oslabení Martin Jáneš a v 9. minutě zvyšoval na 2:0 střelou z dálku Tomáš Bureš. V 17. minutě nám ujeli Bobři do situace 2 na 1 a snížili. Navíc po přestávce ve 23. minutě využili přesilovou hru. Naštěstí pro Orly ujel po dvou minutách v oslabení Tomáš Faltejsek a sólový nájezd s přehledem proměnil. V polovině utkání ale houževnatí Bobři znovu vyrovnali. V závěru třetiny byli krátce po sobě vyloučeni Bureš a Gildain. Daniel Gildain se po návratu z trestné zapojil do útočné akce, kterou sám zakončil vítězným gólem. Tato třetina byla herně vyrovnaná. Ve třetí třetině jsme měli opět převahu a první výhru potvrdil v 56. minutě Patrik Dohnal střelou z kruhu do horní části branky.