Junioři porazili Náchod vysoko 7:2

Po výborném výkonu navýšili Orli náskok v čele tabulky na 9 bodů.

TJ ORLI Lanškroun:

Holík - Bureš, J. Jirků, Zedníček, O. Pražák, Mann, O. Peškar - Bednář, Gildain, Faltejsek - J. Hrdina, Jáneš, Luka - Dohnal, Novotný, M. Peškar. Trenér P. Jirků.

Branky Orlů: 8. Bureš (Gildain), 15. Gildain, 17. PPG Gildain (Bureš), 25. Jáneš, 40. Novotný, 54. SHG Bednář (Jáneš), 97 PPG Mann (Dohnal)

Komentář

Před zápasem v Lanškrouně zaznamenal Náchod pouhé čtyři porážky v sezóně. Naši junioři se výborné bilance soupeře nezalekli, byli po celé utkání lepší a zaslouženě zvítězili.
Skóre otevřel Tomáš Bureš při hře 4 na 4. Do přestávky jsme už vedli 3:0, když dva góly přidal Daniel Gildain. Ve druhé části zvyšovali Martin Jáneš a Matyáš Novotný už na 5:0. Ve třetí třetině se spíše už jen dohrávalo. Ve středním pásmu byl zbytečně faulován na hlavu Alois Zedníček a pachatel putoval do sprch. Náchod v 51. minutě snížil z přesilovky na 5:2, ale Orli kontrovali v oslabení Pavlem Bednářem a v přesilovce dokončil skóre od modré Štěpán Mann.
Výhrou Orli navýšili náskok v čele tabulky na 9 bodů před druhou Chocní a na 11 před třetí Chotěboří. Pět zápasů před koncem základní části tak mají skvělou výchozí pozici. Poslední utkání ve starém roce odehrají v sobotu 17. 12. od 17:00 hodin doma proti Skutči.