Aktuality

K zápasům mladších žáků přidány komentáře

K zápasům mladších žáků jsou od začátku března díky aktivitě trenéra Jiřího Kollerta přidány jeho zasvěcené komentáře z první ruky (tedy ze střídačky). Hráči, rodiče i další příznivci si tak mohou o utkáních po rozkliknutí jednotlivých zápasů udělat obrázek očima toho nejpovolanějšího - trenéra.

Junioři v sobotu opět nehrají

Zápas juniorů, který se měl uskutečnit v sobotu 2. března Orli - Vrchlabí byl odložen na neurčito.

Junioři v neděli nehrají

Zápas nadstavby ligy juniorů Lanškroun - Choceň, který se měl hrát v neděli 25. února je odložen na žádost Chocně. Náhradní termín bude ve středu 13. března od 18:30 hodin.

Tereza Gildainová na MS U18

Odchovankyně Orlů Tereza Gildainová (15 let) nechybí v kádru reprezentačního týmu Česka do 18 let se kterým v těchto dnech bojuje na mistrovství světa juniorek ve Švýcarsku. Blahopřejeme a držíme palce!

Termíny odložených utkání

Již jsou známé termíny odložených utkání. Muži se utkají doma s HC Trutnov ve středu 24. ledna od 19:00 hodin. Junioři sehrají domácí zápas proti Spartaku Choceň v sobotu 27. ledna od 17:00 hodin.

Změna pořadatelství

Tým HC Chrudim nás požádal o výměnu pořadatelství v zápasech krajské ligy mužů. Ve středu 18. října se tak nebude hrát v Chrudimi, ale od 18:30 v Lanškrouně. Odveta 20. prosince bude v Chrudimi.

Odveta s Popůvkami zrušena

Odvetné přípravné utkání A-týmu se Sokolem Popůvky, které se mělo hrát v sobotu 16. 9. od 12:30 je po dohodě zrušeno pro nízký stav hráčů soupeře.

Macháček mistrem světa v hokejbalu

Lanškrounský hokejista Michal Macháček dokázal navázat na úspěšnou sezónu a stal se s reprezentačním týmem Česka mistrem světa v hokejbalu do 23 let. Náš tým v turnaji porazil Kanadu, USA i Švýcarsko a ve finále porazil Slovensko 2:1. Velká gratulace Michale!

Stříbrný Macháček

Velkého úspěchu dosáhl lanškrounský hokejista Michal Macháček. Se svým týmem HK Hokejbal Letohrad získal stříbrnou medaili za druhé místo v extralize hokejbalu (ve finále s týmem Kert Park Praha 1:3 na zápasy). Michal byl oporou týmu a v bodování play-off obsadil v klubu druhou příčku (celkem v sezóně 36 zápasů, 21+19=40).

Zápas s Poličkou definitivně zrušen

Několikrát odložené utkání mužů Lanškroun - Polička bylo se schválením STK definitivně zrušeno. Mužům tak oficiálně skončila mistrovská sezóna.

Program mužů na únor

Ve složce A-tým - program je aktualizovaný program mužů na únor.

Druhé setkání s rodiči

Protože je první pondělí v měsíci, bude se 6. února konat v klubovně Orlů v HBM Lanškroun od 17:00 hodin druhé setkání rodičů s vedením klubu a trenéry. Přítomen bude tentokrát i správce haly ing. Černý, kterého se můžete přímo ptát na otázky okolo provozu haly.

Program mužů na lede - aktualizováno

Ve složce A-tým - Program je aktualizovaný program mužů na leden.

Junioři znají soupeře

Junioři se ve finálové skupině ligy potkají s těmito soupeři: SK Hor. Slávia Třebíč, HCM Warriors Brno, HC Bobři Valašské Meziříčí, HC Frýdek-Místek a Spartak Choceň. Orli by měli začínat doma v pátek 20. 1. s Bobry Valašské Meziříčí. 29. 1. by měli jet do Chocně a 10. 2. k nám má přijet Frýdek-Místek. Podrobnosti se teprve dolaďují.

Kontumační výhra nad Poličkou

Řídící orgán krajské ligy mužů dnes rozhodl, že středeční nesehrané utkání Polička - Lanškroun vyhrávají Orli Lanškroun 5:0 kontumačně.
Zobrazeno 1–15 z celkem 47

SpravnySport

Aktuální články

DĚTSKÝ DEN U HALY BÓŽI MODRÉHO

DĚTSKÝ DEN 1. června od 9:00 hodin

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ HOKEJOVÝ KEMP 26.-30.8.2024

Hokejový klub Orli Lanškroun pořádá letní příměstský hokejový kemp pro hráče a hráčky ročníku 2010 - 2016 v termínu 26. -...

ZMĚNA ČTVRTEČNÍ TRÉNINKY - OD 23.5.2024

ZMĚNA PLÁN TRÉNINKŮ - čtvrteční tréninky od 23.5.2024: