A-Tým

Orli stále stoupají

Mladý tým mužů odehrál nejlepší sezónu od roku 1972.

Orli po výhře nad Trutnovem 5:3 devátí!

Muži dokázali porazit Trutnov i v odvetě a vybojovat výborné 9. místo v krajské lize.

Orli vyhráli v Trutnově vysoko 7:3

Po dalším výborném výkonu muži zaslouženě vyhráli a ve středu mohou doma ukončit sezónu.

Krajská liga mužů finišuje

Orli odstartují v neděli sérii o 9. místo na dvě vítězná utkání proti HC Trutnov. Středeční odveta bude posledním domácím vystoupením A-týmu v sezóně.

Skončila základní část ligy mužů

Orli v ní potěšili 10. místem ze 17 účastníků, když získali 13 výher a 19 porážek. Přitom sedmkrát prohráli o jedinou branku.

Orli porazili třetí Hlinsko 6:5

Po výborném výkonu všech hráčů zdolali Orli v brankových dostizích velkého favorita a posunuli se na 10. místo po základní části ligy.

V Jaroměři 3:4 po prodloužení

Přes velmi dobrý výkon všech hráčů a stálou převahu vezeme domů jen jeden bod.

TERMÍNY LETNÍHO SOUSTŘEDĚNÍ V HEROLTICÍCH - ČERVEN 2024

Termíny letního soustředění v Herolticích, která proběhnou v rámci letní přípravy v červnu:

7. - 9.6.2024 - MUŽI
14. - 16.6.2024 - PŘÍPRAVKA + 4.TŘÍDA
16. - 21.6.2024 - ŽÁCI + DOROST + JUNIOŘI

Nový Bydžov - Orli 4:2

Značně nekompletní tým Orlů podal velmi bojovný výkon a favorita potrápil. Nimmerrichter pochytal 48 střel.

Z Třebechovic bez bodů - 4:5

Orli ve druhé polovině utkání dotahovali ztrátu 1:4, ale ani mohutný finiš nestačil.

Závěr ligy mužů

Základní část krajské ligy mužů zafinišuje čtyřmi koly během 11 dnů mezi nedělí 11. a středou 21. února.

Nad Poličkou vysoká výhra 9:4

Orli porazili Poličku po dobrém výkonu už po sedmé v řadě.

Orli prohráli v Moravské Třebové 3:7

Po dobrém úvodu vedli Orli ve 25. minutě 1:3, ale ve zbytku utkání už stříleli jen domácí.

Muži vydřeli výhru nad Trutnovem 5:2

Přes značnou převahu rozhodli Orli definitivně o výhře až v samém závěru utkání.

Statistická čísla po třetí čtvrtině KLM

Zápasem s Litomyšlí skončila třetí čtvrtina základní části ligy mužů. Přinášíme bilanci doposud odehraného.

Zobrazeno 1–15 z celkem 195

Junioři Orlů mezi nejlepšími

Naši junioři přes veliké zdravotní komplikace opět odehráli velmi dobrou sezónu.

Junioři porazili Vrchlabí 6:5 na nájezdy

V divokém posledním utkání sezóny dokázali Orli konečně proměnit dobré výkony v nadstavbě ve výhru.