Menu

Poslední článek

6.KOLO RLMD: HC CHOTĚBOŘ - ORLI 3:9 (1:3, 2:3, 0:3)

Autor: Miroslav Vicenec  •  Vydáno: 20.10.2017 11:02  •  Přečteno: 19x  •  Komentářů: 0

VÝSLEDKY LIGY MLADŠÍHO DOROSTU: 3. a 5. kolo

Autor: Lenka Skálová  •  Vydáno: 16.10.2017 21:20  •  Přečteno: 62x  •  Komentářů: 1

7. kolo ligy mladších a starších žáků: HC Spartak Polička/HC Skuteč - Orli Lanškroun

Autor: Lucie Kadavá  •  Vydáno: 16.10.2017 10:13  •  Přečteno: 52x  •  Komentářů: 0

8.KOLO RLSD: ORLI - HC SPARTAK POLIČKA 4:3 (1:2, 2:0, 1:1)

Autor: Miroslav Vicenec  •  Vydáno: 14.10.2017 23:07  •  Přečteno: 81x  •  Komentářů: 0

6. kolo ligy mladších a starších žáků: Orli Lanškroun - HC Slovan Moravská Třebová

Autor: Lucie Kadavá  •  Vydáno: 9.10.2017 9:46  •  Přečteno: 81x  •  Komentářů: 0

Kalendář

Kategorie: Rozlosování a výsledky, Rozlosování a výsledky

4. kolo ligy mladších a starších žáků: HC Litomyšl - Orli Lanškroun

Odehráno v sobotu 30.9.2017 v Litomyšli. DALŠÍ UTKÁNÍ - 5. kolo ligy mladších a starších žáků: HC Chrudim - Orli Lanškroun - sobota 7.10.2017. MLADŠÍ ŽÁCI - v 9:30 hod. STARŠÍ ŽÁCI - v 11:30 hod., sraz v 6:30 hod. - bus. 6.kolo ligy mladších a starších žáků: Orli Lanškroun - HC M.Třebová - neděle 8.10.2017. MLADŠÍ ŽÁCI - v 9:30 hod., sraz 8:15. STARŠÍ ŽÁCI - v 11:30 hod., sraz 10:15.

Mladší žáci:

HC Litomyšl - Orli Lanškroun   4:10

Sestava: Holík Adam - Pražák Ondřej, Kysilka Tomáš, Hejkrlík Ladislav, Sejkora Sebastian, Drábek Samuel, Stejskal Jakub, Vymetálek Josef, Gildainová Tereza, Daniel Adam, Prokop Martin


Starší žáci:

HC Litomyšl - Orli Lanškroun   0:7 (0:1,0:3,0:3)

Góly: 5. Tomeš (Zedníček), 24. Hrdina (Tomeš), 34. Zedníček (Jirků), 36. Novotný (Hrdina), 39. Tomeš, 57. Novotný, 59. Jáneš

Vyloučení: 2:3, využití: 0:0, oslabení: 0:0.

Sestava: Budiš Kryštof - Hrdina Tomáš, Kareš Antonín, Zedníček Alois, Jirků Jakub - Jáneš Martin, Novotný Matyáš, Blažeňák Josef, Luka Adam, Tomeš Tobias, Bednář Pavel

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.