Menu

Poslední článek

SOBOTNÍ UTKÁNÍ STARŠÍCH ŽÁKŮ V ČESKÉ TŘEBOVÉ JE ODLOŽENO / NÁHRADNÍ TERMÍN - ČTVRTEK 26.9.2019 v 18:00!!

Autor: Miroslav Vicenec  •  Vydáno: 16.9.2019 0:08  •  Přečteno: 40x  •  Komentářů: 0

NEDĚLNÍ PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ MUŽŮ ORLI - HC SKUTEČ ZRUŠENO!!

Autor: Miroslav Vicenec  •  Vydáno: 13.9.2019 23:42  •  Přečteno: 42x  •  Komentářů: 0

MUŽI "A": PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ HK DYNAMITERS BLANSKO - ORLI LANŠKROUN 5:7 (1:1, 1:3, 3:3)

Autor: Miroslav Vicenec  •  Vydáno: 13.9.2019 0:31  •  Přečteno: 130x  •  Komentářů: 0

NÁHRADNÍ TERMÍN ODLOŽENÉHO UTKÁNÍ LIGY DOROSTU: ORLI - HC LITOMYŠL / PÁTEK 11.10.2019 v 19:00 hodin!!

Autor: Miroslav Vicenec  •  Vydáno: 11.9.2019 23:59  •  Přečteno: 20x  •  Komentářů: 0

WEBOVÉ STRÁNKY - ROZLOSOVÁNÍ SOUTĚŽÍ 2019/2020 / ODKAZ + ROZLOSOVÁNÍ KL MUŽŮ

Autor: Miroslav Vicenec  •  Vydáno: 8.9.2019 22:42  •  Přečteno: 89x  •  Komentářů: 0

Kalendář

Kategorie: Rozlosování a výsledky, Rozlosování a výsledky

23. kolo ligy mladších a starších žáků: HC Litomyšl - Orli Lanškroun

Odehráno v sobotu 16.2.2019 V Litomyšli. DALŠÍ UTKÁNÍ - 24. kolo ligy mladších žáků: TJ Lokomotiva Česká Třebová - Orli Lanškroun (sobota 2.3.2019 v 9:00 hod., sraz v 7:15 hod. - AUTA). 25. kolo ligy mladších a starších žáků: Orli Lanškroun - HC Chrudim (neděle 3.3.2019), MLADŠÍ ŽÁCI ve 13:00 hod., sraz v 11:45 hod., STARŠÍ ŽÁCI v 15:00 hod., sraz ve 13:45 hod..

HC Litomyšl - Orli Lanškroun

 

Mladší žáci:

HC Litomyšl - Orli Lanškroun 1:3 (0:0,0:2,1:1)

Sestava: Holík Adam – Neruda Martin, Kysilka Tomáš, Novotný Maxim, Mareš Jan, Stránský Matyáš, Urban Marek, Drábek Samuel, Prokop Martin, Schlegel David, Gildainová Tereza, Vymetálek Josef, Krátký Lukáš

Góly: 32. Vymetálek (Drábek), 40. Gildainová, 59. Drábek

Vyloučení: 4:2, využití: 0:0, oslabení: 0:2

 

Starší žáci:

HC Litomyšl - Orli Lanškroun 3:15 (0:7,3:3,0:5)

Sestava:Budiš Kryštof – Jirků Jakub, Pražák Ondřej, Hrdina Tomáš, Jáneš Martin, Blažeňák Josef, Bednář Pavel, Sejkora Sebastian,Tomeš Tobias, Svatošová Julie, Daniel Adam

Góly: 4. Jirků, 5. Daniel, 9. Daniel (Hrdina), 15. Hrdina (Tomeš), 17. Hrdina, 17. Hrdina, 17. Jirků (Hrdina), 23. Tomeš, 27. Jáneš, 40. Sejkora, 44. Jirků (Tomeš), 49. Daniel (Bednář), 52. Sejkora (Bednář), 58. Sejkora (Jáneš), 59. Hrdina (Tomeš)

Vyloučení: 0:2, využití: 0:0, oslabení: 0:0

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.