Menu

Poslední článek

KONEČNÉ TABULKY MLADŠÍCH A STARŠÍCH ŽÁKŮ - ŽÁKOVSKÁ LIGA 2019/2020

Autor: Miroslav Vicenec  •  Vydáno: 31.3.2020 14:55  •  Přečteno: 30x  •  Komentářů: 0

KONEČNÉ TABULKY DOROSTU A JUNIORŮ VE SKUPINĚ O POSTUP DO EXTRALIGY 2019/2020

Autor: Miroslav Vicenec  •  Vydáno: 31.3.2020 14:42  •  Přečteno: 38x  •  Komentářů: 0

KONEČNÉ POŘADÍ SOUTĚŽÍ V SEZÓNĚ 2019-2020

Autor: Miroslav Vicenec  •  Vydáno: 31.3.2020 14:30  •  Přečteno: 14x  •  Komentářů: 0

VYJÁDŘENÍ K SOUČASNÉ SITUACI

Autor: Miroslav Vicenec  •  Vydáno: 12.3.2020 21:49  •  Přečteno: 100x  •  Komentářů: 0

2. část ligy mladších a starších žáků - 14. kolo: HC Litomyšl/Orli Lanškroun - HC Spartak Choceň

Autor: Lucie Kadavá  •  Vydáno: 9.3.2020 10:48  •  Přečteno: 57x  •  Komentářů: 0

Kalendář

Kategorie: Rozlosování a výsledky, Rozlosování a výsledky

2. část ligy mladších a starších žáků - 7. kolo: HC Opočno - HC Litomyšl/Orli Lanškroun

Odehráno v neděli 12.1.2020 v Opočně. DALŠÍ UTKÁNÍ - dohrávka 3. kola 2. části ligy mladších a starších žáků: HC Chrudim - HC Litomyšl/Orli Lanškroun (sobota 18.1.2020 - ZS Chrudim) - MLADŠÍ ŽÁCI v 9:30 hod. a STARŠÍ ŽÁCI v 11:30 hod., sraz v 6:30 hod. - BUS.

HC Opočno - HC Litomyšl/Orli Lanškroun

 

Mladší žáci:

HC Opočno - HC Litomyšl 17:5 (3:1,10:1,4:3)

Sestava: Holík Adam (31. Jareš Vítězslav) – Kotlár Oliver, Košňar Štěpán, Drábek Samuel, Paťava Vojtěch, Bečvář Aleš, Šklíba Radek, Vymetálek Josef, Meloun Jakub, Bláha Antonín, Pakosta Mikuláš, Novák Filip, Abraham Jan, Kysilka Tomáš, Pohorilyj Dmytro

Góly: 3. Kysilka (Meloun), 39. Meloun, 45. Meloun, 48. Pohorilyj (Paťava), 50. Meloun

Vyloučení: 3:6, využití: 2:0, oslabení: 0:0

 

Starší žáci:

HC Opočno - Orli Lanškroun 4:7 (1:2,1:3,2:2)

Sestava:Budiš Kryštof – Pražák Ondřej, Jáneš Martin, Hrdina Tomáš, Brůna Daniel, Blažeňák Josef, Klement Daniel, Hanzlíček Lukáš, Tomeš Tobias, Stříteský Martin, Šmíd Daniel, Bláhová Jana, Daniel Adam

Góly: 6. Daniel (Tomeš), 13. Tomeš (Hrdina), 24. Hrdina (Stříteský, Pražák), 36. Hrdina (Stříteský), 38. Brůna (Hrdina), 52. Daniel (Klement), 59. Stříteský (Hrdina)

Vyloučení: 6:3, využití: 0:2, oslabení: 0:0

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.