Menu

Poslední článek

KONEČNÉ TABULKY MLADŠÍCH A STARŠÍCH ŽÁKŮ - ŽÁKOVSKÁ LIGA 2019/2020

Autor: Miroslav Vicenec  •  Vydáno: 31.3.2020 14:55  •  Přečteno: 37x  •  Komentářů: 0

KONEČNÉ TABULKY DOROSTU A JUNIORŮ VE SKUPINĚ O POSTUP DO EXTRALIGY 2019/2020

Autor: Miroslav Vicenec  •  Vydáno: 31.3.2020 14:42  •  Přečteno: 47x  •  Komentářů: 0

KONEČNÉ POŘADÍ SOUTĚŽÍ V SEZÓNĚ 2019-2020

Autor: Miroslav Vicenec  •  Vydáno: 31.3.2020 14:30  •  Přečteno: 19x  •  Komentářů: 0

VYJÁDŘENÍ K SOUČASNÉ SITUACI

Autor: Miroslav Vicenec  •  Vydáno: 12.3.2020 21:49  •  Přečteno: 104x  •  Komentářů: 0

2. část ligy mladších a starších žáků - 14. kolo: HC Litomyšl/Orli Lanškroun - HC Spartak Choceň

Autor: Lucie Kadavá  •  Vydáno: 9.3.2020 10:48  •  Přečteno: 59x  •  Komentářů: 0

Kalendář

Kategorie: Rozlosování a výsledky, Rozlosování a výsledky

2. část ligy mladších a starších žáků - 6. kolo: HC Litomyšl/Orli Lanškroun - Sp. Nové Město n. Met.

Odehráno v sobotu 11.1.2020 v Lanškrouně.

HC Litomyšl/Orli Lanškroun – Sp. Nové Město n. Met.

 

Mladší žáci:

HC Litomyšl – Sp. Nové Město n. Met. 11:1 (2:0,4:0,5:1)

Sestava: Jareš Vítězslav (30. Holík Adam) – Doseděl Max, Kotlár Oliver, Kilb Robin, Košňar Štěpán, Drábek Samuel, Paťava Vojtěch, Novotný Maxim, Šklíba Radek, Vymetálek Josef, Meloun Jakub, Bláha Antonín, Pakosta Mikuláš, Abraham Jan, Gildainová Tereza, Kysilka Tomáš, Pohorilyj Dmytro

Góly: 11. Meloun (Paťava, Kotlár), 14. Kilb (Meloun), 32. Meloun (Paťava), 34. Kotlár (Pohorilyj, Pakosta), 35. Šklíba, 40. Pohorilyj (Doseděl), 46. Kysilka (Gildainová), 47. Doseděl (Košňar), 47. Abraham, 51. Drábek (Gildainová), 52. Pohorilyj (Kotlár)

Vyloučení: 4:4, využití: 1:0, oslabení: 0:0

 

Starší žáci:

Orli Lanškroun – Sp. Nové Město n. Met. 10:4 (1:2,4:2,5:0)

Sestava:Budiš Kryštof – Pecháček Matěj, Jirků Jakub, Pražák Ondřej, Jáneš Martin, Hrdina Tomáš, Brůna Daniel, Blažeňák Josef, Klement Daniel, Bednář Pavel, Tomeš Tobias, Stříteský Martin, Šmíd Daniel, Daniel Adam, Stejskal Jakub

Góly: 17. Bednář, 28. Šmíd (Tomeš), 29. Tomeš (Pecháček), 33. Šmíd (Jáneš, Bednář), 39. Jáneš (Tomeš), 42. Šmíd (Jáneš), 46. Jáneš (Tomeš), 50. Jirků, 55. Bednář (Blažeňák), 59. Bednář

Vyloučení: 5:4, využití: 1:1, oslabení: 1:1

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.