Menu

Poslední článek

POZVÁNKA NA PREZENTACI PRO RODIČE HOKEJISTŮ - TÉMA HOKEJOVÁ HŮL A JEJÍ RŮST

Autor: Miroslav Vicenec  •  Vydáno: 27.1.2020 22:51  •  Přečteno: 12x  •  Komentářů: 0

27.KOLO KL MUŽŮ: HC HLINSKO - ORLI LANŠKROUN 4:1 (1:0, 2:0, 1:1)

Autor: Miloš Brabec  •  Vydáno: 27.1.2020 17:46  •  Přečteno: 11x  •  Komentářů: 0

TERMÍNY LETNÍHO SOUSTŘEDĚNÍ V HEROLTICÍCH - PŘÍPRAVKA A ŽÁCI + DOROST + JUNIOŘI

Autor: Miroslav Vicenec  •  Vydáno: 27.1.2020 0:31  •  Přečteno: 14x  •  Komentářů: 0

ODDÍLOVÉ PŘÍSPĚVKY SEZÓNA 2019/2020 - DOPLATIT DO 31.1.2020!!!

Autor: Miroslav Vicenec  •  Vydáno: 25.1.2020 9:13  •  Přečteno: 307x  •  Komentářů: 0

26.KOLO KL MUŽŮ: ORLI LANŠKROUN - HC SPARTAK CHOCEŇ 3:7 (1:2, 0:4, 2:1)

Autor: Miloš Brabec  •  Vydáno: 23.1.2020 15:00  •  Přečteno: 17x  •  Komentářů: 0

Kalendář

Kategorie: Rozlosování a výsledky, Rozlosování a výsledky

11. kolo ligy mladších a starších žáků: HC Chrudim - HC Litomyšl/Orli Lanškroun

Odehráno v sobotu 9.11.2019 v Chrudimi.

HC Chrudim - HC Litomyšl/Orli Lanškroun

 

Mladší žáci:

HC Chrudim - HC Litomyšl 3:11 (1:4,0:4,2:3)

Sestava: Holík Adam, Jareš Vítězslav – Doseděl Max, Kotlár Oliver, Novák Tadeáš, Drábek Samuel, Paťava Vojtěch, Novotný Maxim, Šklíba Radek, Vymetálek Josef, Meloun Jakub, Pakosta Mikuláš, Brychta Jakub, Novák Filip, Abraham Jan, Gildainová Tereza, Kysilka Tomáš, Pohorilyj Dmytro

Góly: 6. Doseděl (Pohorilyj), 7. Vymetálek (Drábek), 10. Pohorilyj, 10. Pohorilyj (Doseděl), 22. Meloun (Paťava), 29. Paťava (Meloun), 37. Gildainová (Abraham), 37. Gildainová (Abraham), 44. Paťava (Meloun), 60. Abraham (Pohorilyj), 60. Meloun (Šklíba)

Vyloučení: 3:5, využití: 1:0, oslabení: 0:0

 

Starší žáci:

HC Chrudim - Orli Lanškroun 1:9 (0:4,1:3,0:2)

Sestava:Budiš Kryštof – Pecháček Matěj, Jirků Jakub, Pražák Ondřej, Jáneš Martin, Hrdina Tomáš, Brůna Daniel, Svatošová Julie, Blažeňák Josef, Klement Daniel, Hanzlíček Lukáš, Bednář Pavel, Tomeš Tobias, Sedláček Jan, Stříteský Martin, Šmíd Daniel, Daniel Adam

Góly: 7. Daniel (Blažeňák), 11. Klement (Pražák), 16. Jáneš (Tomeš), 20. Klement (Pecháček), 27. Klement (Jáneš), 28. Jirků (Brůna,Hrdina), 36. Hrdina (Sedláček), 45. Šmíd (Blažeňák), 54. Šmíd

Vyloučení: 4:2, využití: 0:0, oslabení: 0:2

 

 DALŠÍ UTKÁNÍ - 12. kolo ligy mladších a starších žáků: HC Spartak Choceň - HC Litomyšl/Orli Lanškroun (sobota 16.11.2019 - ZS Choceň) - MLADŠÍ ŽÁCI v 9:45 hod., sraz v 7:45 hod. - AUTA, STARŠÍ ŽÁCI v 11:45 hod., sraz v 9:30 hod. - AUTA.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.