Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Soupiska

 

Muži: Krajská hokejová liga Pardubického kraje 2021-2022

 
číslo post jméno narozen věk výška cm váha kg hůl
Brankář Marek Bezstarosti 25.3.2003 18 let
31 Brankář Radek Ehrenbergr 16.8.1982 39 let
30 Brankář Jan Faltus 3.8.1999 22 let
33 Brankář Ondřej Šolc 17.3.1993 28 let
Obránce Jan Boruch 1.7.1992 29 let
22 Obránce Tomáš Bureš 4.9.2003 18 let
36 Obránce David Doležal 13.7.2000 21 let L
20 Obránce Milan Křivohlávek 29.11.2003 18 let
7 Obránce Filip Kužílek 18.10.1995 26 let
14 Obránce Michal Macháček 8.6.2002 19 let
33 Obránce Štěpán Mann 6.7.2003 18 let P
20 Obránce Jan Moučka 25.5.2000 21 let
44 Obránce Tomáš Pražák 24.5.1994 27 let
67 Obránce Jiří Rozbroj 20.5.1998 23 let
9 Obránce Dominik Šlezingr 6.11.2002 19 let
Obránce Martin Vyskočil 27.11.1996 25 let
Obránce Alois Zedníček 11.10.2004 17 let
86 Utočník Jakub Čada 9.5.1999 22 let
Utočník Patrik Dohnal 15.7.2004 17 let
17 Utočník Matěj Drlík 6.8.2001 20 let
42 Utočník Michal Janík 25.5.1996 25 let
17 Utočník Martin Malý 6.5.1994 27 let
18 Utočník Ondřej Marek 16.10.1999 22 let
21 Utočník Tomáš Markl 21.3.1995 26 let P
86 Utočník Jan Nastoupil 12.9.1994 27 let
Utočník Matyáš Novotný 20.5.2004 17 let
9 Utočník Jakub Pejcha 8.3.1986 35 let
Utočník Oliver Pirkl 23.12.2001 20 let
19 Utočník Šimon Preisner 26.2.2001 20 let
Utočník Karel Radkovský 7.10.2004 17 let
8 Utočník Jan Řehák 5.7.1993 28 let
Utočník Michal Šembera 11.12.2002 19 let
15 Utočník Vojtěch Švub 30.1.2002 19 let
Utočník Aleš Václavský 15.12.2003 18 let
56 Utočník Radek Vogel 8.1.2001 21 let

Soupisky týmů
Týden hokeje 2022
SpravnySport
Aktuální články
Junioři již znají své soupeře

Řídící orgán dnes provedl nasazení týmů do finálových skupin regionální ligy juniorů.

 
Junioři v sobotu nehrají!

V sobotu 15. 1. měli hrát junioři s Třebechovicemi. Soupeř nepřijede a Orli vyhrávají zápas 5:0 kontumačně.

 
Junioři postupují do finálové skupiny!

Přes porážku 3:4 s Chocní postupují junioři do finálové skupiny ligy o postup do druhé nejvyšší soutěže!

 
Trenérská kariéra Radomíra Kužílka
 
Muži deklasovali SK Třebechovice
 
NÁBOROVÁ AKCE TÝDEN HOKEJE OPĚT NA HALE BÓŽI MODRÉHO - ÚTERÝ 25.1.2022 od 17:00
 
DOMÁCÍ UTKÁNÍ KRAJSKÉ LIGY MUŽŮ PO NOVÉM ROCE
 
Orli míří do Kanady
 
PLÁN TRÉNINKŮ O VÁNOČNÍCH PRÁZDNINÁCH
 
Orli přejí krásné Vánoce
 
Utkání
Muži | Středa 12.01.2022, 19:00
7:1
HC Slovan Moravská Třebová - Lanškroun
 
Muži | Středa 19.01.2022, 19:00
VS.
Lanškroun - HC Hlinsko
 
Junioři | Pátek 14.01.2022, 20:00
4:3
HC Choceň - Lanškroun
 
Junioři | Neděle 23.01.2022, 11:30
VS.
Val. Meziříčí - Lanškroun
 
Dorost | Neděle 17.10.2021, 11:00
3:2
Orli Lanškroun - HC Slovan Moravská Třebová
 
Mladší žáci | Sobota 10.10.2020, 10:30
4. kolo
8:1
HC Chotěboř - Orli Lanškroun
 
 
Orli Lanškroun 2020 RSS