Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Soupiska

 

Muži: Přípravné utkání 2020 - 2021

 
číslo post jméno narozen věk výška cm váha kg hůl
Brankář Marek Bezstarosti 25.3.2003 18 let
31 Brankář Radek Ehrenbergr 16.8.1982 39 let
Brankář Jan Faltus 3.8.1999 22 let
33 Brankář Ondřej Šolc 17.3.1993 28 let
15 Obránce Jan Boruch 1.7.1992 29 let
Obránce Tomáš Bureš 4.9.2003 18 let
Obránce Michal Dohnal 13.4.1997 24 let 183 82 L
36 Obránce David Doležal 13.7.2000 21 let L
7 Obránce Filip Kužílek 18.10.1995 26 let
Obránce Michal Macháček 8.6.2002 19 let
Obránce Štěpán Mann 6.7.2003 18 let P
Obránce Jan Moučka 25.5.2000 21 let
42 Obránce Matěj Nevrlý 26.4.1993 28 let
Obránce Ott 2001 21 let
44 Obránce Tomáš Pražák 24.5.1994 27 let
9 Obránce Dominik Šlezingr 6.11.2002 19 let
67 Utočník Denis Blecha 17.1.1999 23 let
86 Utočník Jakub Čada 9.5.1999 22 let
Utočník Matěj Drlík 6.8.2001 20 let
Utočník Daniel Gildain 11.9.2003 18 let
35 Utočník Jiří Hepnar 21.7.2001 20 let
94 Utočník Radovan Holub 22.3.1994 27 let
Utočník Ondřej Hubálek 12.9.2002 19 let
20 Utočník Michal Janík 25.5.1996 25 let
18 Utočník Ondřej Marek 16.10.1999 22 let
21 Utočník Tomáš Markl 21.3.1995 26 let P
Utočník Jan Markytán 20.7.2002 19 let
Utočník Jan Nastoupil 12.9.1994 27 let
56 Utočník Ondřej Paclík 19.9.2001 20 let
8 Utočník Jakub Pejcha 8.3.1986 35 let
Utočník Šimon Preisner 26.2.2001 20 let
19 Utočník Jan Řehák 5.7.1993 28 let
Utočník Radek Vogel 8.1.2001 21 let

Soupisky týmů
 
Muži:
 
 
 
Junioři:
 
 
 
Dorost:
 
 
 
Starší žáci:
 
 
 
Mladší žáci:
 
 
 
5. třída:
 
 
 
4. třída:
 
 
 
2. a 3. třída:
 
 
 
Přípravka:
 
 
 
Týden hokeje 2022
SpravnySport
Aktuální články
Junioři již znají své soupeře

Řídící orgán dnes provedl nasazení týmů do finálových skupin regionální ligy juniorů.

 
Junioři v sobotu nehrají!

V sobotu 15. 1. měli hrát junioři s Třebechovicemi. Soupeř nepřijede a Orli vyhrávají zápas 5:0 kontumačně.

 
Junioři postupují do finálové skupiny!

Přes porážku 3:4 s Chocní postupují junioři do finálové skupiny ligy o postup do druhé nejvyšší soutěže!

 
Trenérská kariéra Radomíra Kužílka
 
Muži deklasovali SK Třebechovice
 
NÁBOROVÁ AKCE TÝDEN HOKEJE OPĚT NA HALE BÓŽI MODRÉHO - ÚTERÝ 25.1.2022 od 17:00
 
DOMÁCÍ UTKÁNÍ KRAJSKÉ LIGY MUŽŮ PO NOVÉM ROCE
 
Orli míří do Kanady
 
PLÁN TRÉNINKŮ O VÁNOČNÍCH PRÁZDNINÁCH
 
Orli přejí krásné Vánoce
 
Utkání
Muži | Středa 12.01.2022, 19:00
7:1
HC Slovan Moravská Třebová - Lanškroun
 
Muži | Středa 19.01.2022, 19:00
VS.
Lanškroun - HC Hlinsko
 
Junioři | Pátek 14.01.2022, 20:00
4:3
HC Choceň - Lanškroun
 
Junioři | Neděle 23.01.2022, 11:30
VS.
Val. Meziříčí - Lanškroun
 
Dorost | Neděle 17.10.2021, 11:00
3:2
Orli Lanškroun - HC Slovan Moravská Třebová
 
Mladší žáci | Sobota 10.10.2020, 10:30
4. kolo
8:1
HC Chotěboř - Orli Lanškroun
 
 
Orli Lanškroun 2020 RSS