Jan Ruščák | | Junioři

Junioři dotahovali marně

Orli ve Frýdku dotáhli z 7:1 až na 7:6.

Bezstrarosti (21. Holík) - Bureš, J. Jirků, Zedníček, T. Hrdina, Šedý - Bednář, Gildain, Faltejsek - M. Peškar, Mann, Luka - Fišer, Novotný, Dohnal. Trenér P. Jirků.

Branky: 3. Bureš (Mann), 39. PPG Bureš (Gildain), 43. Zedníček (Mann, Dohnal), 44. Gildain (Faltejsek), 49. Mann (Bureš), 52. Faltejsek

Vstup do utkání nebyl dobrý. Už v 51. sekundě jsme prohrávali. Ve 3. minutě vyrovnal Tomáš Bureš. Jenže domácí odpověděli dalším gólem už za 24 sekund a potom v 8. minutě dvěma slepenými góly odskočili Orlům na 4:1. V 15. minutě jsme inkasovali při hře 4 na 4 a bylo zaděláno na další vysokou porážku. Zvláště když Frýdek po polovině utkání navýšil vedení až na 7:1. Před odchodem do šaten korigoval stav v přesilovce opět Tomáš Bureš. Podobně jako v minulém utkání s Chocní jsme začali předvádět pořádný hokej až ve třetí třetině. Ve 43. minutě skóroval Alois Zedníček a 16 sekund po něm se trefil nejlepší střelec nadstavby Daniel Gildain. Ve 49. minutě snížil Štěpán Mann na 7:5 a začalo to být napínavé. Orli jeli a osm minut před koncem snížil Tomáš Faltejsek na rozdíl jediné branky.
Ve zbývajícím času se přes šance vyrovnat nepodařilo.
Frýdek-Místek se výhrou dostal v tabulce před nás: 1. Třebíč 18, 2. Warriors Brno 18, 3. Frýdek-Místek 11, 4. Orli 9, 5. Valašské Meziříčí 9, 6. Choceň 4. Naši junioři jsou před Valašským Meziříčím na skóre o jeden gól.
Poslední domácí utkání odehrají Orli ve středu od 18:30 proti Warriors Brno. O den později zakončí soutěž v Třebíči.