Po velké převaze vyhráli muži v Poličce 10:3.

HC Spartak Polička:

Vít - Máša, Boštík, Prokopec, Čermák, Elis, Macek - Krajíček, Jindra, Malenovský, Tobiáš, Vondra, Zobač, Šerejch.

Nimmerrichter - Marek, T. Pražák, Macháček, Nastoupil, Šlezingr - Pejcha, F. Kužílek, Markl - Kačerovský, Šembera, Drlík - Švub, Pirkl, Dvořák. Trenér R. Kužílek.

Branky: 11. Vondra (Elis), 29. Krajíček (Zobač), 33. Krajíček (Zobač) - 9. PPG Macháček (Kačerovský), 15. Drlík (Šembera), 24. Kužílek, 28. Dvořák, 33. Nastoupil (Marek), 43. Pirkl (Macháček), 45. Dvořák (Pirkl), 49. Markl (Šlezingr, Nastoupil), 51. Dvořák (Pirkl, Švub), 54. PPG Dvořák (Švub, Pražák).

Vyloučení 2:2, využití 0:2, oslabení 0:0.
Střely na branku 25:49 (12:16, 10:20, 3:13).

Diváci: 106

Ve 2. minutě pronikl po křídle Drlík a dostal se až před brankáře domácích. Ti vzápětí oplatili stejnou mincí, ale i náš brankář byl na místě. V 6. minutě neprostřelil z 5 metrů Dvořák a něm nepřehodil beton brankáře Poličky Švub. Skóre otevřel v přesilové hře přesnou střelou Michal Macháček. V 11. minutě jsme si přihrávali v obranném pásmu tak dlouho až zcela volný útočník domácích zblízka vyrovnal. V 15. minutě vybruslil z rohu s pukem před branku Matěj Drlík a poslal Orly do vedení. V první třetině jsme měli mírnou převahu, ale také několik okének v obraně, které naštěstí brankář Nimmerrichter zalepil. Od druhé části hry naše převaha postupně narůstala. Ve 24. minutě se ocitl na kruhu s pukem Filip Kužílek a podle pravidla když nevíš co s pukem tak vystřel zvýšil naše vedení (viz úvodní fotografie). Pak Švubova střela vypadla brankáři na brankoviště a v situaci 3 na 1 volil Markl střelu, která šla nad. Ve 28. minutě dorazil Tomáš Dvořák Švubovu střelu a vedli jsme 1:4. Polička po 36 sekundách snížila. Další gól Orlů obstaral Jan Nastoupil přesnou střelou po ledě k pravé tyči. Polička po 13 sekundách snížila. V závěru třetiny měli šance Pražák, Kačerovský a Pirkl.
Ve třetí třetině už domácí nestíhali a téměř neohrozili naši branku. Na 3:6 zvýšil Oliver Pirkl po pěkné akci Macháčka, pak proměnil nájezd z pravého křídla Dvořák a ve 49. minutě přišel ťukec v útočném pásmu, který zakončoval z první Tomáš Markl na 3:8. V 51. minutě navíc završil Tomáš Dvořák hattrick a stejný hráč přidal v 54. minutě svůj čtvrtý gól v přesilovce a zakončil náš brankostroj výsledkem 3:10.
O jasnou výhru se bodově podělila téměř celá sestava. Kromě čtyřgólového Tomáše Dvořáka se zápas velmi povedl obránci Nastoupilovi, který byl hned u osmi vstřelených branek. V polovině Poháru V. Martince je tabulka: 1. Hlinsko 6 bodů, 2. Orli 3 body, 3. Polička 0.
Orli zakončí sezónu dvojicí domácích utkání v pátek (od 18:30 Polička) a v sobotu (od 17:00 Hlinsko). Mohou v nich vyrovnat historický rekord nejvíce výher v sezóně (17 v sezóně 2011/12). Teď jich mají Orli 16.