2:3 (0:0, 1:2, 1:1)

Rozjeté Orly nezastavilo ani Hlinsko - 3:2

A-tým prodloužil po výborném výkonu vítěznou sérii na šest utkání.

HC Hlinsko Horses:

Vlk - Hudec, Fink, Nepokoj, Machač, Beneš, Poskočil - Bouška, Chvojka, Karásek, Kubal, Brožek, Hron, Kišš, Prachař, Štěpánek, Jílek, Zdražil, Grygar. Trenér Rohlík.

Nimmerrichter - F. Kužílek, T. Pražák, Macháček, Nastoupil, Dvořák, Bureš, Marek - Pejcha, Pirkl, Markl - Kačerovský, Vogel, Šembera - Švub, Janík, Drlík. Trenér R. Kužílek.

Branky: 31. Hudec (Beneš, Štěpánek), 59. PPG Karásek (Beneš, Chvojka) - 25. Kačerovský (Šembera, Vogel), 34. Šembera (Kačerovský, Vogel), 52. SHG Švub.

Vyloučení 2:5, využití 1:0, oslabení 0:1.
Střely 39:32

Diváci: 93

Do Hlinska neodjel nemocný Řehák, takže tým vedl jako kapitán Tomáš Markl. Do sestavy se vrátil po čtyřzápasové absenci útočník Pirkl. Hlinsko mělo v první třetině tři početní výhody a hlavně díky nim si vytvořilo místy velký tlak. Brankář Nimmerrichter musel opět vytáhnout několik skvělých zákroků a tým v této fázi výrazně podržel. V úplném závěru třetiny viděl rozhodčí konečně i faul domácích. Přesilovka se přenesla do druhé části a po 20 sekundách dopravil puk do branky Pejcha, jenže rozhodčí gól neuznal pro hru vysokou holí. Že to byl gól regulérní si nemysleli jen Orli, ale i trenér domácích a dokázala to i pohotová fotografie. Vzápětí byl sám před brankářem Kužílek, ale puk za čáru neprotlačil. Náš tým byl v prostřední třetině lepší a dokázal to ve 25. minutě. Po krásné kombinaci, kterou začal v rohu Vogel a pokračoval Šembera, pálil Dominik Kačerovský do prázdné branky - 0:1. V polovině utkání jsme nedokázali vyhodit puk ze třetiny a domácí Hudec z kruhu vyrovnal. Měli jsme další šance (Janík, Kačerovský). Ve 34. minutě vypíchl Vogel domácím puk na naší modré a bleskový protiútok 2 na 1 vyřešil Kačerovský přihrávkou přes obránce a Michal Šembera střelou mezi kruhy znovu poslal Orly do vedení. Zvýšit mohli Markl, Pejcha a především Vogel, jehož střelu 20 sekund před přestávkou vytáhl domácí brankář s velkými obtížemi těsně nad. Ve 43. minutě jel sám na branku Švub, pak byl v dobré pozici Drlík. Lanškrounští soupeře přehrávali a ti si vybrali timeout. V 51. minutě musel na trestnou Šembera za podrážení. V oslabení sebral hbitý Vojtěch Švub puk domácímu obránci a sólový nájezd bravurně proměnil střelou do horního rohu - 1:3. V 58. minutě si Švub nájezd zopakoval, ale tentokrát úspěšný nebyl. V 59. minutě byl vyloučen Pražák a Hlinsko výhodu po 41 sekundách využilo, když Benešovu střelu tečoval těsně před Nimmerrichterem Karásek. Vzápětí mohl rozhodnout Drlík střelou zblízka. 52 sekund před koncem odvolalo Hlinsko brankáře, ale Orli si těsné vedení pohlídali.
Přidali tak šestou výhru v řadě. Hlinsko bylo v první třetině lepší, ale od druhé části jsme měli převahu a zaslouženě vyhráli. V pátek čeká A-tým cesta na led druhého HC Trutnova, který má nejlepší útok v naší skupině.

Mladší žáci ukončili Orlí sezónu - aktualizováno

Hokejové soutěže skončily. Jako poslední se představili mladší žáci Orlů. Nově přidáno hodnocení celé sezóny od trenéra Jiřího...