Jan Ruščák | | Junioři

Junioři smetli Skuteč 10:2

Po výborné druhé polovině utkání Orli čepovali desítku.

Budiš - Bureš, J. Jirků, T. Hrdina, Zedníček, Mann, O. Peškar - Bednář, Gildain, Faltejsek - J. Hrdina, Jáneš, Luka - Blažeňák, Novotný, Dohnal - O. Pražák. Trenér P. Jirků

Branky Orlů: 5. PPG Zedníček (O. Peškar), 11. Jáneš (O. Peškar), 19. O. Pražák (Faltejsek), 36. Blažeňák (Novotný), 40. Bednář, 43. PPG Jirků (Bureš, Gildain), 46. Bednář (Jáneš, Luka), 47. Novotný (O. Peškar, J. Hrdina), 52. Faltejsek, 55. Bureš

Do sestavy se vrátil zraněný obránce Tomáš Hrdina, který vynechal 10 utkání. Po dlouhé vánoční přestávce se naši junioři nemohli dostat do tempa. Hra byla nepohledná se spoustou chyb na obou stranách. Orli otevřeli skóre Zedníčkem v přesilovce. Do přestávky se k němu připojili Jáneš a Pražák, ale přes vedení 3:0 to žádná sláva nebyla. Soupeř navíc ve 28. minutě v přesilovce snížil a tak v půlce utkání svítil stav 3:1. Až ve druhé polovině zápasu se dostali Orli do tempa a do přestávky navýšili na 5:1 po gólech Blažeňáka a Bednáře. Poslední třetina se už hrála jednoznačně pod naší taktovkou. Další branky přidali Jirků v přesilovce, Bednář, Novotný, Faltejsek a desítku načepoval Bureš. Po exhibičním výkonu ve druhé polovině utkání jsme vysoko vyhráli a potvrdili roli favorita.
Další zápas bude podstatně těžší. V pátek jedeme na led nepříjemné Chotěboře.