Muži po výborném výkonu podle očekávání vysoko vyhráli nad Poličkou

Nimmerrichter - F. Kužílek, T. Pražák, Mann, Macháček, Marek, Verner - Pejcha, Janík, Drlík - Krč, Šembera, Kačerovský - Švub, Pirkl, Dvořák. Trenér R. Kužílek

Klička - Prokopec, Lidmila, Čermák, Máša, Nunvář, Elis - Malenovský, Krajíček, Poul, Tobiáš, Pelikán, Šerejch, Kunstmüller, Zobač, Vondra. Trenér Pazourek

30. Krč (Janík, Kačerovský), 32. Krč (Šembera, Kačerovský), 36. Pirkl (Švub, Kužílek), 39. Drlík (Kužílek), 41. PPG Drlík (Janík, Pražák), 57. Dvořák (Pirkl), 60. Janík (Drlík) - 29. Krajíček (Malenovský), 56. Elis (Kunstmüller)

Vyloučení 5:2, využití 1:0, oslabení 0:0
Střely na branku 39:38 ( 14:18, 17:9, 8:11)

Diváci: 140

V dohrávaném utkání krajské ligy čekal Orly soused v tabulce Spartak Polička.
Hned ve druhé minutě byl ve střelecké pozici Janík, pak vyrobila velký závar dvojice Šembera - Kačerovský. Po nich je napodobila dvojice Pirkl - Dvořák a akci zakončoval dobrou střelou Pražák. V 7. minutě se ocitl v obrovské šanci celý útok Švub - Pirkl - Dvořák. Naši převahu ukončila dvě vyloučení. I Polička podnikala nebezpečné výpady a v 16. minutě vytěsnil Nimmerrichter střelu z kruhů pouze maskou a po minutě hlavičkoval znovu. Po hrubé chybě v rozehrávce ho nechali spoluhráči ještě dvakrát vyniknout. Třetina byla oboustranně opatrná, naší převahu brzdila tři oslabení, ve kterých  měla Polička navrch, ale Nimmerrichter nás podržel.
Hned v úvodu druhé třetiny měl dobrou pozici Kačerovský, ale na první gól se čekalo až do poloviny utkání. Vstřelila ho Polička a předcházelo mu několik zmatků v naší obranně. Gól Orly spíš nabudil a po necelé minutě bylo vyrovnáno, když Janík našel před brankou osamoceného Tomáše Krče. Branka nás nastartovala do skvělé desetiminutovky. Nejprve se Tomáš z novu prosadil po rychlém průniku. Na 3:1 zvyšoval v nájezdu Oliver Pirkl. Po něm prokličkoval obrannou a bravurně zakončil Matěj Drlík - 4:1.
Hned po 14 sekundách třetí třetiny ukončil přesilovku po střílené přihrávce Janíka tečí opět Matěj. Komfortní náskok jsme o dalších minutách udržovali. Polička zápas nezabalila a hrozila z protiútoků. Nimmerrichter musel vytáhnout svůj další super zákrok při sólovém nájezdu útočníka hostů. Spartak přesto snížil v 56. minutě na 5:2. V pohodě hrající domácí po půlminutě odpověděli další brankou, když perfektní pas Pirkla proměnil v gól Tomáš Dvořák. V poslední minutě dal definitivní podobu výsledku Michal Janík.
Po opatrném začátku spustili výborně hrající Orli dlouho očekávaný brankostroj, který nadšeně ocenili i diváci.
Partner utkání Autolakovna Švestka vyhlásila nejlepším hráčem zápasu Matěje Drlíka.