Jan Ruščák | | Junioři

Junioři po výborném výkonu porazili Českou Třebovou 4:2

V důležitém utkání se mladí Orli výhrou vrátili do čela tabulky.

Holík - Mann, J. Jirků, Zedníček, O. Pražák, T. Hrdina - Šedý, Gildain, Faltejsek - J. Hrdina, Jáneš, M. Peškar - Dohnal, Novotný, Bednář. Trenér P. Jirků

Branky: 39. PPG Gildain (Zedníček, Faltejsek), 43. Bednář (Novotný), 47. PPG Faltejsek (Mann), 47. J. Hrdina (O. Pražák)

Utkání proti vedoucí České Třebové bylo plné bojovného hokeje s velkým nasazením na obou stranách. Hra byla dlouho vyrovnaná. V 11. minutě šli hosté do vedení. Naši hráči postupně získávali převahu, ale překážkou jim byl výborný brankář Lokomotivy. První gól jsme vstřelili až ve 39. minutě, když Daniel Gildain využil přesilovou hru. Utkání se rozhodlo v úvodu třetí třetiny, kdy Orli třikrát skórovali během pěti minut. Postupně se prosadil Pavel Bednář, v přesilovce Tomáš Faltejsek a krátce po něm Jaroslav Hrdina. Vedení 4:1 jsme ve zbytku utkání pohlídali. Hosté snižovali až v přesilovce 5 na 3. Naši junioři po výborném výkonu slaví tři důležité body. Radost trochu kalí zranění Tomáše Hrdiny, který si po srážce s protihráčem zlomil klíční kost. Přejeme brzký návrat.
Orli se výhrou posunuli z páté příčky na první, ale tabulka je velmi vyrovnaná. Mezi prvním a pátým týmem jsou pouhé tři body.