Velmi dobrý výkon Orlů stačil na 45 minut vyrovnaného utkání.

Nimmerrichter - F. Kužílek, T. Pražák, Bureš, Macháček, Zedníček - Pejcha, Řehák, Marek - Šembera, Kačerovský, Drlík - Švub, Pirkl, Dvořák - Mann, Janík, Gildain. Trenér R. Kužílek

HC Kohouti Česká Třebová:

Kraus - Král, Sedlák, Pažourek, Jemelka, Schejbal - Čada, Augustin, Plášek, Prachař, Ostřanský, Stolín, Vaňo, Semorád, Pavlovský, Veverka. Trenér Filip

Branky a nahrávky: 25. Pirkl (Macháček), 29. PPG Janík (Pražák) - 9. Veverka (Stolín, Vaňo), 37. Schejbal (Semorád, Ostřanský), 47. PPG Pavlovský (Ostřanský), 51. Ostřanský (Augustin, Čada), 59. Plášek (Prachař, Jemelka)

Vyloučení 8:3, využití 1:1, oslabení 0:0
Střely 24:52 (4:9,11:19, 9:24)

Diváci: 230

Derby s Českou Třebovou přilákalo krásnou návštěvu 230 diváků.
V první třetině kralovaly obrany, které nedovolovaly útočníkům moc střel. První vážnou šanci měl Švub, který najížděl na brankáře hostů z křídla. V dalším střídání se radovali hosté 0:1. V 15. minutě si pohlídal Nimmerrichter divně plachtící puk na jeho branku. V 17. minutě viděla celá hala kromě hlavního rozhodčího jasné podražení Macháčka.
Hra byla naprosto vyrovnaná i ve druhé části. Ve 22. minutě vyzkoušel Macháček brankáře Kohoutů povedenou střelou ze střední vzdálenosti. Pak musel na trestnou Pirkl. V oslabení měl velkou šanci Šembera. Chuť jsme si zpravili po návratu Pirkla z trestné lavice. Macháček našel Olivera dlouhou přihrávkou na útočné modré a ten zakončil nájezd nádhernou střelou do šibenice - 1:1. Výbornou agresivní hru Orlů zastavovali hosté zákroky na hraně pravidel. Ve 29. minutě šel Lanškroun do vedení po využité přesilovce po střele obránce Pražáka a teči Michala Janíka. V polovině utkání jsme tak vedli nad velkým favoritem 2:1. Ve 37. minutě po zmatcích v naší obraně hosté vyrovnali. Po gólu soupeř ožil a Nimmerrichter musel vytáhnout několik neskutečných zákroků, aby nebylo hůře. Závěr třetiny patřil opět nám a těsně před sirénou bohužel neproměnil Řehák sólový nájezd.
Ve třetí třetině jsme přežili jedno oslabení, v dalším Orli inkasovali a po necelé minutě dostali další gól 2:4. V 50. minutě se po pěkné kombinaci ocitl Kačerovský sám před brankou, ale nedal. Vzápětí přidali Kohouti další branku, která definitivně rozhodla. Orli si ještě vytvořili tlak. Velkou šanci měl Drlík a před koncem upravila Česká Třebová na konečných 2:6.
Lanškroun odehrál proti favoritovi výborných 45 minut, kdy byl naprosto vyrovnaným soupeřem. V poslední třetině měli Orli 4 vyloučené hráče a soupeř žádného. Nestejný metr naše hráče rozhodil. Trestem neskončil ani zákrok na Gildaina, který opustil led až s pomocí ošetřovatele. Díky čtyřem přesilovkám Kohouti náš tým ve třetí části výrazně přestříleli a nakonec vyhráli. Zápas rozhodly tři branky elitního útoku České Třebové Pavlovský - Ostřanský - Augustin během čtyř minut třetí třetiny.
A-tým čeká v tomto týdnu náročný program. Kvůli odkladům odehrají 3 utkání v pěti dnech. Ve středu 26. 10. v Moravské Třebové od 19:00, potom doma v pátek 28. 10. s Poličkou netradičně už od 16:30 (státní svátek) a v neděli 30. 10. opět doma s Chocní od 17:00 hodin.

Orli stále stoupají

Mladý tým mužů odehrál nejlepší sezónu od roku 1972.

Junioři Orlů mezi nejlepšími

Naši junioři přes veliké zdravotní komplikace opět odehráli velmi dobrou sezónu.

Junioři porazili Vrchlabí 6:5 na nájezdy

V divokém posledním utkání sezóny dokázali Orli konečně proměnit dobré výkony v nadstavbě ve výhru.