Přes zlepšený výkon od druhé třetiny muži prohráli v Litomyšli 1:7.

Dostál - M. Bažant, Bláha, Jonáš, Myška, Zahradník, Škvor, Švec - Stoklasa, T. Půlpán, Cink, Jakubec, A. Půlpán, Voříšek, Barkóci, Edl, Vomočil. Trenér J. Bažant

Nimmerrichter, 21. Řoutil .- F. Kužílek, T. Pražák, Macháček, Janík, Verner, Moučka - Pejcha, Řehák, Kačerovský - Krč, Šembera, Drlík - Švub, Pirkl, Dvořák - Marek. Trenér R. Kužílek

3. Barkóci (Švec), 12. Jakubec (Barkóci), 16. Edl (Jonáš), 43. Jakubec (Voříšek), 45. A. Půlpán (Stoklasa, T. Půlpán), 55. T. Půlpán (A. Půlpán, Stoklasa), 58. Škvor (Voříšek) - 37. Dvořák (Šembera)

Vyloučení 5:5, využití 0:0, oslabení 0:0

Diváci: 156

Komentář

V Litomyšli jsme nastoupili ve zbrusu nových dresech. V první třetině byli naši hráči pomalejší, nedůrazní a nechávali soupeřům moc prostoru. Domácí po pohledných kombinacích zaslouženě odcházeli do šaten s náskokem 3:0. Několik dalších šancí pochytal Nimmerrichter. Naši měli v této části dvě šance, když ujel Drlík do sólového nájezdu a poté nájezd 2 na 1 zakončoval střelou Pirkl.
Do druhé třetiny zamíchal trenér Kužílek výrazně sestavou. K prvnímu mistráku za Orli nastoupil brankář Pavel Řoutil, hráli jsme na 4 obránce a 4 útoky. Náš herní projev se výrazně zlepšil. Přidali jsme na důrazu i rychlosti. Ve 22. minutě nastřelil Dvořák tyčku. Další šanci měl Pirkl, který se proháčkoval obrannou až před brankáře. Velkou šanci měl v přesilové hře Krč. Zasloužený gól přinesla až akce, kterou zakončoval Tomáš Dvořák. V těchto fázích jsme soupeře tlačili, ale bohužel nedokázali přidat další gól.
V bojovném výkonu pokračovali Orli i ve třetí části, ale hned po třech minutách inkasovali při hře 4 na 4. Hra byla celkem vyrovnaná, jenže Litomyšl dokázala na rozdíl od nás trestat chyby gólově. Několik dalších ošemetných situací vyřešil brankář Řoutil.
Od začátku druhé třetiny jsme podali bojovný výkon, který bohužel na zkušeného soupeře nestačil.

Brankáři

• # - číslo dresu v posledním zápase (pro případ, že by se měnilo)
  • Min - počet odchytaných minut
  • Stř - počet střel vyslaných na brankáře
  • Ink - počet inkasovaných gólů
  • Zás - počet zásahů
  • Prů - průměr gólů na zápas ( = inkasované góly / minuty/60 )
  • Úsp - úspěšnost zásahů ( = zásahy / střely )