Po velmi dobrém výkonu všech hráčů porazili Orli Moravskou Třebovou vysoko 7:3.

Kaplan - F. Kužílek, Pražák, Křivohlávek, Nastoupil, Doležal, Macháček - Pejcha, Řehák, Šembera - Švub, Pirkl, Dvořák - Kačerovský, Lepša, Markl. Trenér R. Kužílek

34. PPG Kačerovský (Markl), 35. Dvořák (Řehák, Nastoupil), 36. Pirkl (Dvořák, Švub), 42. Lepša (Macháček), 50. Pejcha (Křivohlávek, Šembera), 51. Markl (Macháček, Kačerovský), 57. Švub (Křivohlávek) - 38. Marek (Čikl, Filip), 53. Langr (Fibrich), 60. Faltus (Krč, Čikl)

Vyloučení 3:5, využití 1:0, oslabení 0:0

Velmi dobrá návštěva viděla naše třetí utkání v turnaji O pohár starosty MT. Naši nastoupili opět kromě Macháčka bez juniorů, ale v dobré sestavě, ve které se fanouškům představili i noví hráči Dominik Kačerovský, Tomáš Dvořák a Filip Lepša. A ukázali se nejlépe jak mohli - každý z nich vstřelil branku.
Od úvodního vhazování  měli Orli lepší pohyb a vyšší nasazení. Slovan přehrávali a vytvářeli si šance. Tu největší měl pět sekund před první přestávkou Švub, který stál široko daleko sám před hostujícím gólmanem. Náš tlak pokračoval i po přestávce, kdy například jel sám na branku hostů Pejcha. Hosté měli také několik šancí, ale výborně chytající brankář Martin Kaplan Orly podržel. Góly padaly až ve druhé polovině utkání. Zlomovým okamžikem byla situace, kdy hostující Marek nevydýchal, že byl dohrán našim Křivohlávkem. Vyprovokoval bitku, ale silně si naběhl. Dostal od našeho juniora naloženo a v následné přesilovce ho ještě Orli potrestali úvodní brankou, když skóre otevřel navrátilec do sestavy Dominik Kačerovský - vítej doma! Po minutě přidal svůj první gól za Orly Tomáš Dvořák a po další minutě  zvyšoval Oliver Pirkl už na 3:0. Hosté ve druhé třetině stihli jen snížit na 3:1. Když se hned po přestávce trefil i Filip Lepša, bylo jasné že Orli zápas nepustí. Výborným výkonem dál kontrolovali průběh utkání a po brankách Jakuba Pejchy, Tomáše Markla a Vojty Švuba rozhodli o vysoké výhře.
Přestože v turnaji už o mnoho nejde a hraje se bez tlaků je náš výkon velmi dobrým příslibem pro příští sezónu.
Poslední utkání sezóny odehrají muži ve středu 16.3. doma od 19:00 s Litomyšlí.