HC Spartak ChoceňTJ ORLI Lanškroun

4:3 (2:1, 1:1, 1:1)
Jan Ruščák | | Junioři

Junioři postupují do finálové skupiny!

Přes porážku 3:4 s Chocní postupují junioři do finálové skupiny ligy o postup do druhé nejvyšší soutěže!

TJ ORLI Lanškroun:

Bezstarosti - Krejčí, T. Hrdina, Bureš, Jirků, Zedníček, Šlezingr - Bednář, Macháček, Keprt - J. Hrdina, Mann, Jáneš - Novotný, Radkovský. Trenér Vicenec.

Branky: 9. Macháček (Bednář), 30. Macháček, 44. PPG Krejčí (Mann)

Komentář

V našem posledním utkání základní části soutěže jsme poprvé v sezóně prohráli s Chocní. Domácí byli nažhavení a po sedmi minutách vedli 2:0. Hrálo se velmi tvrdě. Orli do poloviny utkání srovnali na 2:2 díky dvěma trefám Michala Macháčka. Před přestávkou si ale Choceň vzala vedení zpět. Ve 44. minutě se v přesilovce radoval z vyrovnávacího gólu Vojtěch Krejčí. Domácí přeháněli tvrdost, což rozhodčí trestal. V závěrečné pětiminutovce jsme měli čtyři minuty početní výhody! Jenže jsme naopak v 56. minutě inkasovali. V závěru jsme přesilovku vylepšili odvoláním brankáře, ale ani v šesti jsme na vyrovnání nedosáhli.
Tato porážka už neměla vliv na konečné pořadí ligy. Orli měli hrát ještě v sobotu doma s Třebechovicemi. Ty ale nepřijedou, takže vyhráváme kontumačně 5:0.
To co čekali jen největší optimisté se stává skutečností! Náš silně omlazený tým juniorů postupuje spolu s Českou Třebovou do finálové skupiny o postup do druhé nejvyšší soutěže. Blahopřejeme trenérům i hráčům!