3:4 (1:1, 1:1, 1:2)

Faltus - F. Kužílek, Pražák, Macháček, Moučka, Vyskočil, Bureš - Pejcha, Řehák, Markl - Drlík, Vogel, Šembera - Švub, Pirkl, Nastoupil - Václavský, Preisner, Zedníček. Trenér R. Kužílek

18. PPG Drlík (Faltus), 38. Řehák (Pražák), 43. Vogel (Šembera, Macháček) - 19. Brožek (Havel, Hron), 23. Homola (Beneš, Cejpek), 42. Zdražil (Chvojka, Beneš), 50. Matýs (Bříza, Chvojka)

Vyloučení 4:6, využití 1:0, oslabení 0:0

Od začátku se hrálo hodně rychlé bruslivé utkání. V první desetiminutovce byla hra spíše opatrná, ve druhé již přibývalo šancí, zejména na straně Orlů, kteří si vypracovali převahu. V 11. minutě našel Švub před brankářem hostů volného Nastoupila. Ve 14. minutě střílel Michal Šembera ze dvou metrů sám před brankářem a vzápětí měl další velkou šanci. Z protiútoku jeli hosté dva na jednoho. V 17. minutě jsme měli výhodu přesilové hry. Po Kužílkově střele vznikl veliký závar před brankou Hlinska. Na konci přesilovky po rychlém přenesení hry přes celé kluziště vyrovnal Matěj Drlík. Neradovali jsme se dlouho, protože po 22 sekundách soupeř vyrovnal. V úvodní pětiminutovce druhé části měli Orli špatný pohyb a málo důrazu, čehož Hlinsko využilo k vedoucí brance. Ve 26. minutě měl velkou šanci Drlík a ve 32. minutě Vogel. Ve 35. minutě poslal Kužílek přihrávkou přes celé kluziště do brejku Pejchu. Až ve 38. minutě se prosadil gólově Jan Řehák po přihrávce Tomáše Pražáka. Rozhodovala až třetí třetina. Bohužel hned ve druhé minutě po zmatcích v naší obraně šlo Hlinsko opět do vedení. Ve 43. minutě si vytvořil veliký tlak náš druhý útok. Nejprve se Drlík obtáčel kolem soupeřova brankáře a po chvíli vyrovnal Radek Vogel po kombinaci Michala Macháčka a Michala Šembery. Hra byla stále vyrovnaná, ale více šancí měli Orli. Ve 45. minutě zavezl Pražák puk až do soupeřova brankoviště, kde vznikla veliká mela. Po minutě zase zachraňoval Kužílek puk padající do naší branky rukavicí. Další povedené střídání druhého útoku přišlo ve 47. minutě. Nejprve stál Šembera sám proti brankářovi a poté střílenou přihrávkou připravil šanci Drlíkovi. Šance jsme neproměnily a z protiútoku hosté vstřelili vítězný gól Matýsem. Orli měli ještě velkou příležitost v 52. minutě, kde hráli 38 sekund 5 na 3. Vytvořili si tlak bez branky. Poslední možností na korekci skóre byla přesilovka v čase 58:30. Trenér Kužílek si vzal timeout a odvolal brankáře. Náš tlak ukončilo vyloučení Pirkla za sekání. Hlinsko si pak už vítězství pohlídalo.
Diváci viděli další velmi dobrý výkon Orlů, který skončil těsnou porážkou. Výborně zahrála druhá lajna Matěj Drlík - Radek Vogel - Michal Šembera, ale pochvalu zaslouží všichni za velkou bojovnost.