Utkání

Junioři: Regionální liga Juniorů

pátek 23. 9. 2022

Loko Česká TřebováTJ ORLI Lanškroun

3:2 sn (1:0, 1:1, 0:1)
pátek 30. 9. 2022

TJ ORLI LanškrounHC Skuteč

11:1 (3:0, 6:0, 2:1)
neděle 2. 10. 2022

HC Wikov HronovTJ ORLI Lanškroun

11:2 (3:0, 4:1, 4:1)
pátek 7. 10. 2022

HC Lvi ChotěbořTJ ORLI Lanškroun

2:4 (1:2, 0:1, 1:1)
sobota 8. 10. 2022

TJ ORLI LanškrounHC Hlinsko Horses

6:5 (1:1, 1:2, 4:2)
sobota 15. 10. 2022

TJ ORLI LanškrounHC Jaroměř

1:6 (0:1, 1:4, 0:1)
pátek 21. 10. 2022

HC LitomyšlTJ ORLI Lanškroun

2:5 (1:1, 1:0, 0:4)
neděle 23. 10. 2022

HC Baroni OpočnoTJ ORLI Lanškroun

0:5
čtvrtek 27. 10. 2022

TJ ORLI LanškrounHC Spartak Choceň

2:6 (1:0, 0:4, 1:2)
sobota 29. 10. 2022

TJ ORLI LanškrounLoko Česká Třebová

4:2 (0:1, 1:0, 3:1)
pátek 4. 11. 2022

TJ ORLI LanškrounHC Krkonoše

4:2 (0:0, 2:1, 2:1)
neděle 13. 11. 2022

HC SkutečTJ ORLI Lanškroun

3:19 (2:8, 0:6, 1:5)
čtvrtek 17. 11. 2022

BK Nová PakaTJ ORLI Lanškroun

2:3 (0:1, 1:0, 1:2)
sobota 19. 11. 2022

TJ ORLI LanškrounHC Lvi Chotěboř

2:4 (1:1, 0:1, 1:2)
pátek 25. 11. 2022

HC Hlinsko HorsesTJ ORLI Lanškroun

4:6 (2:2, 1:2, 1:2)
sobota 26. 11. 2022

TJ ORLI LanškrounHC Litomyšl

10:1 (2:0, 4:1, 4:0)
pátek 2. 12. 2022

Spartak Nové Město nad MetujíTJ ORLI Lanškroun

4:5 sn (1:0, 3:1, 0:3)
neděle 4. 12. 2022

HC Spartak ChoceňTJ ORLI Lanškroun

3:4 sn (1:2, 2:1, 0:0)
pátek 9. 12. 2022

Loko Česká TřebováTJ ORLI Lanškroun

5:4 (0:0, 2:2, 3:2)
neděle 11. 12. 2022

TJ ORLI LanškrounHC Náchod

7:2 (3:0, 2:0, 2:2)
pondělí 2. 1. 2023

TJ ORLI LanškrounHC Skuteč

10:2 (3:0, 2:1, 5:1)
pátek 6. 1. 2023

HC Lvi ChotěbořTJ ORLI Lanškroun

3:4 sn
sobota 7. 1. 2023

TJ ORLI LanškrounHC Hlinsko Horses

3:4 sn (3:2, 0:1, 0:0)
pátek 13. 1. 2023

HC LitomyšlTJ ORLI Lanškroun

3:6 (1:4, 2:1, 0:1)
sobota 14. 1. 2023

TJ ORLI LanškrounHC Spartak Choceň

5:6 sn (2:2, 1:2, 2:1, 0:1)
pátek 20. 1. 2023

TJ ORLI LanškrounHC Bobři Valašské Meziříčí

5:3 (2:1, 2:2, 1:0)
neděle 29. 1. 2023

HC Spartak ChoceňTJ ORLI Lanškroun

2:3 (1:1, 1:2, 0:0)
pátek 10. 2. 2023

TJ ORLI LanškrounHC Frýdek Místek

sobota 11. 2. 2023

TJ ORLI LanškrounSK Horácká Slávia Třebíč

pátek 17. 2. 2023

HCM Warriors BrnoTJ ORLI Lanškroun

neděle 19. 2. 2023

HC Bobři Valašské MeziříčíTJ ORLI Lanškroun

pátek 24. 2. 2023

TJ ORLI LanškrounHC Spartak Choceň

neděle 26. 2. 2023

HC Frýdek MístekTJ ORLI Lanškroun

pátek 3. 3. 2023

SK Horácká Slávia TřebíčTJ ORLI Lanškroun

neděle 5. 3. 2023

TJ ORLI LanškrounHCM Warriors Brno

SpravnySport

Aktuální články

Jak budou pokračovat muži?

Známe podobu soutěže O pohár V. Martince.

Junioři vyhráli v Chocni 3:2

Po dalším výborném výkonu porazili Orli známého soupeře.

Muži končí v play-off

Orli ztratili výborně rozehrané utkání v Jaroměři a po porážce 4:7 budou hrát o Pohár V. Martince.