Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Shrnutí turnaje o pohár starosty města Lanškrouna

06.09.2020 | Jan Ruščák

O POHÁR STAROSTY MĚSTA LANŠKROUNA

Na poslední chvíli se odhlásil tým HC Frýdek-Místek B a tak se zúčastnily pouze tři týmy. Hrálo se systémem každý s každým čtyři zápasy na 25 minut čistého času a navíc dvě prodloužení s případnými nájezdy. Turnaj osobně zahájil a zakončil starosta města Radim Vetchý.


Konečná tabulka:

                                                     V-R-P         PRODL       BODY

1. Hokej Uherský Ostroh              7-1-0           3-1              25

2. HC Wolves Český Těšín          2-1-5           3-1              10

3. Orli Lanškroun                         1-2-5           0-4                5


Hokej Uherský Ostroh

Šurý Michal, Peprný Martin – Nevídal Aleš, Rauš David, Vaněk Štěpán, Kučera Radek, Žabčík Zbyněk, Rauš Marek, Galuška Lumír, Flóra Pavel, Mika Vít, Frólek Roman, Zalůbil Jakub, Juračka Erik, Klauda Ivan, Flóra Petr, Galuška Vilda, Zalůbil Lukáš


HC Wolves Český Těšín

Pavliček Kamil, Gabler Erik – Ščurek Petr, Michejda Tomáš, Trombik Daniel, Patrman Vít, Bujak Patrik, Piecha Martin, Foltyn Tomáš, Malíř Petr, Altera Marek, Malyjurek Pavel, Pniok Ondřej, Pniok Jakub, Moros, Vydra Karel, Matějíček Marek, Rambousek


Orli Lanškroun

Ehrenberger Radek, Šolc Ondřej – Boruch Jan, Pražák Tomáš, Moučka Jan, Doležal David, Nevrlý Matěj, Macháček Michal, Šlezinger Dominik, Kužílek Filip, Blecha Denis, Pejcha Jakub, Holub Radovan, Markl Tomáš, Řehák Jan, Čada Jakub, Marek Ondřej, Janík Michal, Vogel Radek, Drlík Matěj, Šembera Michal, Hepnar Jiří, Paclík Ondřej


Orli Lanškroun – Hokej Uherský Ostroh

2:3 Kužílek (Marek), Drlík – Vaněk, Galuška L. (Žabčík), Mika

2:2 Drlík (Boruch), Blecha (Nevrlý, Pejcha) – Rauš M. (Žabčík, Flóra Petr), Flóra Pavel (Galuška L.)

1:2 Šembera (Vogel) – Flóra Petr (Žabčík), Galuška L. (Rauš D.)

1:2 Hepnar (Janík) – Mika (Galuška L.), Frólek (Vaněk)

Prodloužení 0:1p Kučera a 1:2p Marek (Kužílek) – Galuška V. (Juračka), Galuška L. (Mika)


Orli Lanškroun – Wolves Český Těšín

0:4 Ščurek (Piecha), Piecha (Moros), Pniok O. (Pniok J.), Ščurek (Malíř)

2:2 Markl, Drlík (Vogel, Janík) – Piecha, Malyjurek (Malíř)

1:0 Paclík (Doležal)

1:3 Vogel (Šembera) – Piecha (Trombík), Ščurek (Malíř), Ščurek (Pniok O.)

Prodloužení 0:1sn Vydra a 1:2sn Holub – Malyjurek, rozhodující nájezd Ščurek


Hokej Uherský Ostroh – Wolves Český Těšín

4:2 Žabčík, Mika (Galuška L., Flóra Pavel), Mika (Galuška L.), Galuška L. (Rauš D.) – Malíř (Foltýn, Altera), Malíř (Pniok O.)

5:2 Mika (Galuška L.), Galuška L., Rauš D. (Mika, Galučka L.), Mika (Rauš D., Zalůbil J.), Klauda (Flóra Pavel, Rauš M.) – Pniok O. (Malíř, Matějíček), Malyjurek (Altera)

3:0 Kučera (Juračka, Zalůbil L.), Zalůbil L. (Galuška L., Rauš D.), Flóra Petr

4:1 Kučera (Juračka, Zalůbil J.), Kučera, Frólek (Žabčík), Kučera (Zalůbil L.) – Altera (Moros, Rambousek)

Prodloužení 3:2 Rauš M. (Žabčík), Zalůbil J., Žabčík (Rauš M.) – Malíř (Rambousek), Foltyn (Piecha M.) a 0:1sn Pniok J.


Kanadské bodování turnaje:

1. Galuška Lumír (Uh. Ost.) 5+7=12, 2. Mika Vít (Uh. Ost.) 6+2=8, 3. Malíř Petr (Čes. Těš.) 3+4=7, 4. Žabčík Zbyněk (Uh. Ost.) 2+5=7, 5.-6. Kučera Radek (Uh. Ost.) a Ščurek Petr (Čes. Těš.) oba 5+0=5.


U Orlů byli nejlepší: Drlík Matěj 3+0=3, Vogel Radek 1+2=3, Šembera Michal, Kužílek Filip a Marek Ondřej, všichni 1+1=2.


PS: Bohužel se v průběhu turnaje zranil Michal Janík, kterého dnes čeká operace. Michale přejeme co možná nejrychlejší zotavení a myslíme na Tebe. Za celou Orlí Rodinu,

Jirka Mann

 
Utkání
Muži | Středa 10.11.2021, 19:00
8:7
HC Slovan Moravská Třebová - Lanškroun
 
Muži | Neděle 14.11.2021, 17:00
3:4
Lanškroun - HC Hlinsko
 
Junioři | Neděle 21.11.2021, 16:30
7:1
Hronov - Lanškroun
 
Dorost | Neděle 17.10.2021, 11:00
3:2
Orli Lanškroun - HC Slovan Moravská Třebová
 
Mladší žáci | Sobota 10.10.2020, 10:30
4. kolo
8:1
HC Chotěboř - Orli Lanškroun
 
5. třída | Neděle 11.10.2020, 09:00
2. kolo
Orli Lanškroun - HC Litomyšl
 
 
Orli Lanškroun 2020 RSS