Miroslav Vicenec | | Přípravka

VÍCESPORTOVNÍ TURNAJ ROČNÍKU 2013

sobota 19.3.2022

Sobotní vícesportovni turnaj v minihokeji a fotbale ročníku 2013, Memoriál Jaroslava Jandika - 12.ročník. Po dvou letech, kdy turnaj vlivem omezení neproběhl jsme dnešní turnaj spestřili "skikrosovým" závodem na ledě, kterého se zúčastnili všichni hráči na turnaji. Po hokejové části, kdy odehráli všechny týmy utkání každý s každým 2x18 minut a každý poločas se počítal jako jedno utkání jsme na ledě uspořádali "skikrosový" závod, který vyhrál lanškrounský Jonáš Tomeš, ale všechny jízdy byly napínavé!! Poté jsme se přesunuli na fotbalové hřiště a odehráli fotbalovou část opět každý s každým 2x10 minut. Turnaj celkově vyhráli Baroni z Opočna (celkem 9 bodů), kteří v hokejové části neztratili žádný bod, na druhém místě skončili domácí Orli (5 bodů) a na třetím místě HC Litomyšl (4 body). Dnešní den si všichni hráči, trenéři a rodiče užili a už se těšíme na další ročník.