Menu

Poslední článek

PLÁN LETNÍ PŘÍPRAVY OD 29.4.2019

Autor: Miroslav Vicenec  •  Vydáno: 27.4.2019 23:51  •  Přečteno: 70x  •  Komentářů: 0

TURNAJ DOROST - POPRAD CUP 23. - 26.4.2019 / aktualizováno 21.4.

Autor: Miroslav Vicenec  •  Vydáno: 20.4.2019 10:02  •  Přečteno: 196x  •  Komentářů: 0

STŘEDA 27.3.2019 PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ ML.+ST.ŽÁCI: ORLI - OPOČNO

Autor: Miroslav Vicenec  •  Vydáno: 25.3.2019 13:59  •  Přečteno: 100x  •  Komentářů: 0

28. kolo ligy mladších a starších žáků: HC Slovan Moravská Třebová - Orli Lanškroun

Autor: Lucie Kadavá  •  Vydáno: 25.3.2019 9:54  •  Přečteno: 92x  •  Komentářů: 0

Dohrávka 24. kola ligy starších žáků: TJ Lokomotiva Česká Třebová - Orli Lanškroun

Autor: Lucie Kadavá  •  Vydáno: 15.3.2019 12:20  •  Přečteno: 134x  •  Komentářů: 0

Kalendář

Kategorie: Archiv, Archiv

23. kolo ligy mladších a starších žáků: HC Chrudim - Orli Lanškroun

Odehráno v sobotu 13.1.2018 v Chrudimi. DALŠÍ UTKÁNÍ - MLADŠÍ ŽÁCI: 24. kolo Orli Lanškroun - HC Slovan Moravská Třebová - sobota 20.1.2018 v 11:30 hod., sraz v 10:15 hod., 25. kolo HC Spartak Polička - neděle 21.1.2018 v 9:00 hod., sraz v 6:45 hod. - BUS. STARŠÍ ŽÁCI: 22. kolo HC Litomyšl - Orli Lanškroun - středa 17.1.2018 v 16:30 hod., sraz v 14:45 hod. - AUTA, 24. kolo Orli Lanškroun - HC Slovan Moravská Třebová - sobota 20.1.2018 v 9:30 hod., sraz v 8:15 hod. a 25. kolo HC Skuteč - Orli Lanškroun - neděle 21.1.2018 v 11:00 hod. (ZS Polička), sraz v 6:45 hod. - BUS.

Mladší žáci:

HC Chrudim - Orli Lanškroun 1:5 (1:2,0:1,0:2)

Góly: 11. Gildainová (Daniel), 14. Daniel (Gildainová), 25. Daniel, 44. Gildainová, 55. Gildainová

Vyloučení: 3:4, využití: 0:0, oslabení: 0:0.

Sestava: Holík Adam - Mareš Jan, Hejkrlík Ladislav, Pražák Ondřej, Kysilka Tomáš, Sejkora Sebastian, Drábek Samuel, Stejskal Jakub, Vymetálek Josef, Daniel Adam, Prokop Martin

 

Starší žáci:

HC Chrudim - Orli Lanškroun 1:13 (0:3,1:2,0:8)

Góly: 3. Tomeš (Blažeňák), 16. Kareš  (Tomeš), 20. Novotný (Zedníček), 27. Tomeš (Hrdina), 31. Zedníček (Bednář, Luka), 43. Blažeňák (Novotný), 45. Jáneš (Kareš), 47. Hrdina (Luka, Zedníček), 48. Tomeš (Zedníček), 50. Blažeňák (Tomeš, Kareš), 53. Zedníček (Luka), 54. Hrdina (Kareš), 55. Novotný

Vyloučení: 6:1, využití: 0:4, oslabení: 0:0

Sestava: Budiš Kryštof - Novotný Matyáš, Blažeňák Josef, Kareš Antonín, Luka Adam, Bednář Pavel, Jirků Jakub, Tomeš Tobias, Jáneš Martin, Hrdina Tomáš, Zedníček Alois

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.