Menu

Poslední článek

VÍKENDOVÉ TURNAJE MLÁDEŽE / PŘÍPRAVKA (22. - 23.2.2020)

Autor: Miroslav Vicenec  •  Vydáno: 19.2.2020 22:53  •  Přečteno: 24x  •  Komentářů: 0

ZMĚNA - PÁTEK 21.2.2020

Autor: Miroslav Vicenec  •  Vydáno: 19.2.2020 22:18  •  Přečteno: 26x  •  Komentářů: 0

ÚNOROVÁ PŘÁTELSKÁ UTKÁNÍ MUŽŮ "A"

Autor: Miroslav Vicenec  •  Vydáno: 6.2.2020 23:40  •  Přečteno: 145x  •  Komentářů: 0

ODDÍLOVÉ PŘÍSPĚVKY SEZÓNA 2019/2020 - DOPLATIT DO 31.1.2020!!!

Autor: Miroslav Vicenec  •  Vydáno: 31.1.2020 13:13  •  Přečteno: 356x  •  Komentářů: 0

PÁTEČNÍ I SOBOTNÍ UTKÁNÍ JUNIORŮ JSOU ODLOŽENA!!

Autor: Miroslav Vicenec  •  Vydáno: 31.1.2020 12:01  •  Přečteno: 62x  •  Komentářů: 0

Kalendář

Kategorie: Archív článků

TURNAJ DOROST - POPRAD CUP 23. - 26.4.2019 / aktualizováno 21.4.

ZMĚNA ROZLOSOVÁNÍ TURNAJE POPRAD CUP - SRAZ V ÚTERÝ 23.4. ve 3:45 (BUS)!!! První utkání hrajeme v úterý ve 13:00 hod. TURNAJ KONČÍ V PÁTEK 26.4.!!!

ZMĚNA ROZLOSOVÁNÍ TURNAJE: po odhlášení Frýdku-Místku z turnaje změna rozlosování (viz níže) - SRAZ V ÚTERÝ 23.4. ve 3:45 (BUS)!!!
První utkání hrajeme v úterý ve 13:00 hod. TURNAJ KONČÍ V PÁTEK 26.4.!!!

ROZLOSOVÁNÍ TURNAJE - POPRAD CUP 2019:
HC Spartak Choceň, FTC Icehockey Budapest, HK ŠKP Poprad Modrí, HK Orli Lanškroun, HK ŠKP Poprad Bieli, HK 32 Liptovský Mikuláš

ÚTERÝ 23.4.2019
9:00 HK ŠKP Poprad Bieli - HK ŠKP Poprad Modrí
11:00 HK 32 Liptovský Mikuláš - FTC Icehockey Budapest
13:00 HC Spartak Choceň - HK Orli Lanškroun
14:30 Opening ceremony
15:00 HK ŠKP Poprad Bieli - HK 32 Liptovský Mikuláš
17:00 FTC Icehockey Budapest - HK ŠKP Poprad Modrí

STŘEDA 24.4.2019
8:00 HK ŠKP Poprad Bieli - HC Spartak Choceň
10:00 FTC Icehockey Budapest - HK Orli Lanškroun
12:00 HK ŠKP Poprad Modrí - HC Spartak Choceň
14:00 HK Orli Lanškroun - HK 32 Liptovský Mikuláš
16:00 HK ŠKP Poprad Bieli - FTC Icehockey Budapest
18:00 HK ŠKP Poprad Modrí - HK 32 Liptovský Mikuláš

ČTVRTEK 25.4.2019
9:00 HK Orli Lanškroun - HK ŠKP Poprad Modrí
11:00 FTC Icehockey Budapest - HC Spartak Choceň
13:00 HK ŠKP Poprad Bieli - HK Orli Lanškroun
15:00 HC Spartak Choceň - HK 32 Liptovský Mikuláš

PÁTEK 26.4.2019 - O UMÍSTĚNÍ
9:00 Tým 6 - Tým 5 / O 5.MÍSTO
11:00 Tým 4 - Tým 3 / O 3.MÍSTO
13:00 Tým 2 - Tým 1 / FINÁLE

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.