Menu

Poslední článek

SOBOTNÍ UTKÁNÍ STARŠÍCH ŽÁKŮ V ČESKÉ TŘEBOVÉ JE ODLOŽENO / NÁHRADNÍ TERMÍN - ČTVRTEK 26.9.2019 v 18:00!!

Autor: Miroslav Vicenec  •  Vydáno: 16.9.2019 0:08  •  Přečteno: 40x  •  Komentářů: 0

NEDĚLNÍ PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ MUŽŮ ORLI - HC SKUTEČ ZRUŠENO!!

Autor: Miroslav Vicenec  •  Vydáno: 13.9.2019 23:42  •  Přečteno: 42x  •  Komentářů: 0

MUŽI "A": PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ HK DYNAMITERS BLANSKO - ORLI LANŠKROUN 5:7 (1:1, 1:3, 3:3)

Autor: Miroslav Vicenec  •  Vydáno: 13.9.2019 0:31  •  Přečteno: 131x  •  Komentářů: 0

NÁHRADNÍ TERMÍN ODLOŽENÉHO UTKÁNÍ LIGY DOROSTU: ORLI - HC LITOMYŠL / PÁTEK 11.10.2019 v 19:00 hodin!!

Autor: Miroslav Vicenec  •  Vydáno: 11.9.2019 23:59  •  Přečteno: 21x  •  Komentářů: 0

WEBOVÉ STRÁNKY - ROZLOSOVÁNÍ SOUTĚŽÍ 2019/2020 / ODKAZ + ROZLOSOVÁNÍ KL MUŽŮ

Autor: Miroslav Vicenec  •  Vydáno: 8.9.2019 22:42  •  Přečteno: 90x  •  Komentářů: 0

Kalendář

Kategorie: Aktuality

WEBOVÉ STRÁNKY - ROZLOSOVÁNÍ SOUTĚŽÍ 2019/2020 / ODKAZ + ROZLOSOVÁNÍ KL MUŽŮ

Webové stránky - rozlosování soutěží na sezónu 2019/2020 - www.zapasy.ceskyhokej.cz

https://zapasy.ceskyhokej.cz/seznam-zapasu?filter%5BdateRange%5D=&filter%5BmanagingAuthorities%5D=all&filter%5Bteam%5D=1781&filter%5Bstadium%5D=all&filter%5BtimeShortcut%5D=this-season&filter%5Bleague%5D=all&filter%5Bnumber%5D=&filter%5Bstate%5D=&filter%5Bsort%5D=&filter%5Bdirection%5D=ASC

 

KRAJSKÁ LIGA MUŽŮ





1. kolo - 29. 09. 2019 neděle

čas změna
E0001 Česká Třebová Lanškroun 17:00
E0002 Chrudim Choceň 18:00
E0003 Chotěboř Skuteč 17:00
E0004 Mor. Třebová Litomyšl 17:00
E0005 Hlinsko Světlá n. S. 17:30





2. kolo - 02. 10. 2019 středa

čas změna
E0006 Lanškroun Světlá n. S. 19:00
E0007 Litomyšl Hlinsko 18:30
E0008 Mor. Třebová Skuteč 19:00 ZP
E0009 Choceň Chotěboř 18:30
E0010 Česká Třebová Chrudim 18:30





3. kolo - 06. 10. 2019 neděle

čas změna
E0011 Chrudim Lanškroun 18:00
E0012 Chotěboř Česká Třebová 17:00
E0013 Mor. Třebová Choceň 17:00
E0014 Hlinsko Skuteč 17:30
E0015 Světlá n. S. Litomyšl 17:00





4. kolo - 09. 10. 2019 středa

čas změna
E0016 Lanškroun Litomyšl 19:00
E0017 Světlá n. S. Skuteč 18:30 ZP
E0018 Choceň Hlinsko 18:30
E0019 Česká Třebová Mor. Třebová 18.30
E0020 Chrudim Chotěboř 18:30





5. kolo - 13. 10. 2019 neděle

čas změna
E0021 Chotěboř Lanškroun 17:00
E0022 Mor. Třebová Chrudim 17:00
E0023 Hlinsko Česká Třebová 17:30
E0024 Světlá n. S. Choceň 17:00
E0025 Litomyšl Skuteč 17:00





6. kolo - 16. 10. 2019 středa

čas změna
E0026 Lanškroun Skuteč 19:00
E0027 Choceň Litomyšl 18:30
E0028 Česká Třebová Světlá n. S. 18:30
E0029 Chrudim Hlinsko 18.30
E0030 Chotěboř Mor. Třebová 18:30





7. kolo - 20. 10. 2019 neděle

čas změna
E0031 Mor. Třebová Lanškroun 17:00
E0032 Hlinsko Chotěboř 17:30
E0033 Světlá n. S. Chrudim 17:00
E0034 Litomyšl Česká Třebová 17:00
E0035 Choceň Skuteč 17:00 ZP





8. kolo - 23. 10. 2019 středa

čas změna
E0036 Lanškroun Choceň 19:00
E0037 Česká Třebová Skuteč 18:30
E0038 Chrudim Litomyšl 18:30
E0039 Chotěboř Světlá n. S. 18.30
E0040 Mor. Třebová Hlinsko 19:00





9. kolo - 27. 10. 2019 neděle

čas změna
E0041 Hlinsko Lanškroun 17:30
E0042 Světlá n. S. Mor. Třebová 17:00
E0043 Litomyšl Chotěboř 17:00
E0044 Chrudim Skuteč 18:00 ZP
E0045 Choceň Česká Třebová 17:00





10. kolo - 03. 11. 2018 neděle

čas změna
E0046 Lanškroun Česká Třebová 17:00
E0047 Choceň Chrudim 17:00
E0048 Skuteč Chotěboř 17:00
E0049 Litomyšl Mor. Třebová 17:00
E0050 Světlá n. S. Hlinsko 17:00





11. kolo - 06. 11. 2019 středa

čas změna
E0051 Světlá n. S. Lanškroun 18:30
E0052 Hlinsko Litomyšl 18:30
E0053 Skuteč Mor. Třebová 18:30 ZP
E0054 Chotěboř Choceň 18.30
E0055 Chrudim Česká Třebová 18:30





12. kolo - 10. 11. 2019 neděle

čas změna
E0056 Lanškroun Chrudim 17:00
E0057 Česká Třebová Chotěboř 17:00
E0058 Choceň Mor. Třebová 17:00
E0059 Skuteč Hlinsko 17:00
E0060 Litomyšl Světlá n. S. 17:00





13. kolo - 13. 11. 2019 středa

čas změna
E0061 Litomyšl Lanškroun 18:30
E0062 Skuteč Světlá n. S. 18:30 ZP
E0063 Hlinsko Choceň 18:30
E0064 Mor. Třebová Česká Třebová 19:00
E0065 Chotěboř Chrudim 18:30





14. kolo - 17. 11. 2019 neděle

čas změna
E0066 Lanškroun Chotěboř 17:00
E0067 Chrudim Mor. Třebová 18:00
E0068 Česká Třebová Hlinsko 17:00
E0069 Choceň Světlá n. S. 17:00
E0070 Skuteč Litomyšl 17:00  





15. kolo - 20. 11. 2019 středa

čas změna
E0071 Skuteč Lanškroun 18:30
E0072 Litomyšl Choceň 18:30
E0073 Světlá n. S. Česká Třebová 18:30
E0074 Hlinsko Chrudim 18:30
E0075 Mor. Třebová Chotěboř 19:00





16. kolo - 24. 11. 2019 neděle

čas změna
E0076 Lanškroun Mor. Třebová 17:00
E0077 Chotěboř Hlinsko 17:00
E0078 Chrudim Světlá n. S. 18:00
E0079 Česká Třebová Litomyšl 17:00
E0080 Skuteč Choceň 17:00 ZP





17. kolo - 27. 11. 2019 středa

čas změna
E0081 Choceň Lanškroun 18:30
E0082 Skuteč Česká Třebová 18:30
E0083 Litomyšl Chrudim 18:30
E0084 Světlá n. S. Chotěboř 18:30
E0085 Hlinsko Mor. Třebová 18:00





18. kolo - 01. 12. 2019 neděle

čas změna
E0086 Lanškroun Hlinsko 17:00
E0087 Mor. Třebová Světlá n. S. 17:00
E0088 Chotěboř Litomyšl 17:00
E0089 Skuteč Chrudim 17:00 ZP
E0090 Česká Třebová Choceň 17:00





Termíny pro 2. část soutěže
datum den skupina 1 - 6
skupina 7 - 10
8.12. neděle 1. kolo
1. kolo
11.12. středa 2. kolo
x
15.12. neděle 3. kolo
2. kolo
18.12. středa 4. kolo
x
05.01. neděle 5. kolo
3. kolo
12.01. neděle 10. kolo
4. kolo
15.01. středa 9. kolo
x
19.01. neděle 8. kolo
5. kolo
22.01. středa 7. kolo
x
26.01. neděle 6. kolo
6. kolo





Termíny pro 3. část soutěže - play off
datum den o Přeborníka kraje o Pohár Vladimíra Martince
30.01. středa x x
02.02. neděle 1. ČF 1. utkání (9. - 10.)
05.02. středa 2. ČF x
09.02. neděle 3. ČF 2. utkání (10. - 9.)
12.02. středa 4. ČF x
16.02. neděle 5. ČF x
18.02. úterý x 1. předkolo
20.02. čtvrtek x 2. předkolo
23.02. neděle 1. SF 3. předkolo
26.02. středa 2. SF 1. SF
01.03. neděle 3. SF 2. SF
03.03. úterý 4. SF x
04.03. středa x 3. SF
05.03. čtvrtek 5. SF x
08.03. neděle 1. F, o 3.m. 1. F, o 3.m.
11.03. středa 2. F 2. F
15.03. neděle 3. F, o 3.m. 3. F, o 3.m.
18.03. středa 4. F x
22.03. neděle 5. F x





print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.