Menu

Poslední článek

MLADŠÍ DOROST - POPRAD CUP 2018

Autor: Miroslav Vicenec  •  Vydáno: 13.4.2018 18:15  •  Přečteno: 74x  •  Komentářů: 0

TURNAJ MLADŠÍ DOROST POPRAD 4. - 7.4.2018

Autor: Miroslav Vicenec  •  Vydáno: 28.3.2018 22:17  •  Přečteno: 294x  •  Komentářů: 0

36. kolo ligy starších žáků: Orli Lanškroun - HC Spartak Choceň 6:3 (0:1,2:2,4:0)

Autor: Lucie Kadavá  •  Vydáno: 26.3.2018 13:17  •  Přečteno: 76x  •  Komentářů: 0

2. ČÁST LIGY MLADŠÍHO DOROSTU 22.kolo: ORLI LANŠKROUN – HC DUKLA JIHLAVA „B“ 6:7 (3:4, 0:1, 3:2)

Autor: Dita Pokorná  •  Vydáno: 26.3.2018 7:47  •  Přečteno: 74x  •  Komentářů: 0

PLÁN TRÉNINKŮ V POSLEDNÍM BŘEZNOVÉM TÝDNU (26.3. - 1.4.2018)

Autor: Miroslav Vicenec  •  Vydáno: 23.3.2018 23:02  •  Přečteno: 143x  •  Komentářů: 0

Kalendář

Kategorie: Aktuality

TURNAJ MLADŠÍ DOROST POPRAD 4. - 7.4.2018

Turnaj mladšího dorostu (ročník 2002/2003) v Popradu, termín 4. - 7.4.2018. Sraz v 5:30 hodin (BUS)!!!

POPRAD CUP 2018

TURNAJ MLADŠÍ DOROST (POPRAD), sraz středa 4.4.: 5:30 HALA (BUS)

ROZLOSOVÁNÍ TURNAJE POPRAD CUP 2018

Group A: Soligorsk, Frýdek Místek, Choceň, Budapest, Poprad Modrí, Zvolen
Group B: Bereza, Opava, ORLI LANŠKROUN, Novy Targ, Poprad Bieli, Spišská Nová Ves

ÚTERÝ 3.4.2018
11:15 MMKS Podhale Nowy Targ - HK Spišská Nová Ves
16:15 HK SHAHTER Soligorsk - HK ŠKP Poprad Modrí
19:15 HC Dinamo Bereza - HK ŠKP Poprad Bieli


STŘEDA 4.4.2018
7:00 FTC Icehockey Budapest - HK ŠKP Poprad Modrí
8:30 HKM Zvolen - mládež - HK SHAHTER Soligorsk
10:00 MMKS Podhale Nowy Targ - HC Dinamo Bereza
11:30 HK ŠKP Poprad Bieli - HK Spišská Nová Ves
13:00 FTC Icehockey Budapest - HKM Zvolen - mládež
14:30 Opening ceremony
14:45 HK ORLI LANŠKROUN - MMKS Podhale Nowy Targ
19:15 HC Frýdek-Místek HC Spartak Choceň
20:45 HK ŠKP Poprad Bieli HK Opava


ČTVRTEK 5.4.2018
7:00 HKM Zvolen - mládež - HC Frýdek-Místek
8:30 HC Dinamo Bereza - HK ORLI LANŠKROUN
10:00 HC Spartak Choceň - HK ŠKP Poprad Modrí
11:30 HK Spišská Nová Ves - HK Opava
13:00 FTC Icehockey Budapest - HK SHAHTER Soligorsk
14:30 HK ORLI LANŠKROUN - HK ŠKP Poprad Bieli
16:00 HK Opava - HC Dinamo Bereza
19:15 HK ŠKP Poprad Modrí - HC Frýdek-Místek
20:45 HC Spartak Choceň - FTC Icehockey Budapest


PÁTEK 6.4.2018
7:00 HK Opava - HK ORLI LANŠKROUN
8:30 HC Frýdek-Místek - HK SHAHTER Soligorsk
10:00 MMKS Podhale Nowy Targ - HK ŠKP Poprad Bieli
11:30 HKM Zvolen - mládež - HC Spartak Choceň
13:00 HK Spišská Nová Ves - HK ORLI LANŠKROUN
14:30 HK Opava - MMKS Podhale Nowy Targ
16:00 HK ŠKP Poprad Modrí - HKM Zvolen - mládež
17:30 HK Spišská Nová Ves - HC Dinamo Bereza
19:00 HK SHAHTER Soligorsk - HC Spartak Choceň
20:30 HC Frýdek-Místek - FTC Icehockey Budapest


SOBOTA 7.4.2018
8:00 6A - 6B (O 11.MÍSTO)
9:30 5A - 5B (O 9.MÍSTO)
11:00 4A - 4B (O 7.MÍSTO)
12:30 3A - 3B (O 5.MÍSTO)
14:00 2A - 2B (O 3.MÍSTO)
15:30 1A - 1B (FINÁLE)

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.