Menu

Poslední článek

PLÁN LETNÍ PŘÍPRAVY OD 29.4.2019

Autor: Miroslav Vicenec  •  Vydáno: 27.4.2019 23:51  •  Přečteno: 70x  •  Komentářů: 0

TURNAJ DOROST - POPRAD CUP 23. - 26.4.2019 / aktualizováno 21.4.

Autor: Miroslav Vicenec  •  Vydáno: 20.4.2019 10:02  •  Přečteno: 196x  •  Komentářů: 0

STŘEDA 27.3.2019 PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ ML.+ST.ŽÁCI: ORLI - OPOČNO

Autor: Miroslav Vicenec  •  Vydáno: 25.3.2019 13:59  •  Přečteno: 100x  •  Komentářů: 0

28. kolo ligy mladších a starších žáků: HC Slovan Moravská Třebová - Orli Lanškroun

Autor: Lucie Kadavá  •  Vydáno: 25.3.2019 9:54  •  Přečteno: 92x  •  Komentářů: 0

Dohrávka 24. kola ligy starších žáků: TJ Lokomotiva Česká Třebová - Orli Lanškroun

Autor: Lucie Kadavá  •  Vydáno: 15.3.2019 12:20  •  Přečteno: 134x  •  Komentářů: 0

Kalendář

Kategorie: Aktuality

TURNAJ DOROST - POPRAD CUP 23. - 26.4.2019 / aktualizováno 21.4.

ZMĚNA ROZLOSOVÁNÍ TURNAJE POPRAD CUP - SRAZ V ÚTERÝ 23.4. ve 3:45 (BUS)!!! První utkání hrajeme v úterý ve 13:00 hod. TURNAJ KONČÍ V PÁTEK 26.4.!!!

ZMĚNA ROZLOSOVÁNÍ TURNAJE: po odhlášení Frýdku-Místku z turnaje změna rozlosování (viz níže) - SRAZ V ÚTERÝ 23.4. ve 3:45 (BUS)!!!
První utkání hrajeme v úterý ve 13:00 hod. TURNAJ KONČÍ V PÁTEK 26.4.!!!

ROZLOSOVÁNÍ TURNAJE - POPRAD CUP 2019:
HC Spartak Choceň, FTC Icehockey Budapest, HK ŠKP Poprad Modrí, HK Orli Lanškroun, HK ŠKP Poprad Bieli, HK 32 Liptovský Mikuláš

ÚTERÝ 23.4.2019
9:00 HK ŠKP Poprad Bieli - HK ŠKP Poprad Modrí
11:00 HK 32 Liptovský Mikuláš - FTC Icehockey Budapest
13:00 HC Spartak Choceň - HK Orli Lanškroun
14:30 Opening ceremony
15:00 HK ŠKP Poprad Bieli - HK 32 Liptovský Mikuláš
17:00 FTC Icehockey Budapest - HK ŠKP Poprad Modrí

STŘEDA 24.4.2019
8:00 HK ŠKP Poprad Bieli - HC Spartak Choceň
10:00 FTC Icehockey Budapest - HK Orli Lanškroun
12:00 HK ŠKP Poprad Modrí - HC Spartak Choceň
14:00 HK Orli Lanškroun - HK 32 Liptovský Mikuláš
16:00 HK ŠKP Poprad Bieli - FTC Icehockey Budapest
18:00 HK ŠKP Poprad Modrí - HK 32 Liptovský Mikuláš

ČTVRTEK 25.4.2019
9:00 HK Orli Lanškroun - HK ŠKP Poprad Modrí
11:00 FTC Icehockey Budapest - HC Spartak Choceň
13:00 HK ŠKP Poprad Bieli - HK Orli Lanškroun
15:00 HC Spartak Choceň - HK 32 Liptovský Mikuláš

PÁTEK 26.4.2019 - O UMÍSTĚNÍ
9:00 Tým 6 - Tým 5 / O 5.MÍSTO
11:00 Tým 4 - Tým 3 / O 3.MÍSTO
13:00 Tým 2 - Tým 1 / FINÁLE

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.