Menu

Poslední článek

Dohrávka 24. kola ligy starších žáků: TJ Lokomotiva Česká Třebová - Orli Lanškroun

Autor: Lucie Kadavá  •  Vydáno: 15.3.2019 12:20  •  Přečteno: 32x  •  Komentářů: 0

Dohrávka 22. kola ligy mladších a starších žáků: Orli Lanškroun - HC Hlinsko

Autor: Lucie Kadavá  •  Vydáno: 11.3.2019 10:45  •  Přečteno: 62x  •  Komentářů: 0

26. kolo ligy mladších a starších žáků: HC Dynamo Pardubice - Orli Lanškroun

Autor: Lucie Kadavá  •  Vydáno: 11.3.2019 10:36  •  Přečteno: 51x  •  Komentářů: 0

Předehrávka 27. kola ligy mladších a starších žáků: Orli Lanškroun - HC Spartak Choceň

Autor: Lucie Kadavá  •  Vydáno: 11.3.2019 10:19  •  Přečteno: 38x  •  Komentářů: 0

25. kolo ligy mladších a starších žáků: Orli Lanškroun - HC Chrudim

Autor: Lucie Kadavá  •  Vydáno: 11.3.2019 10:17  •  Přečteno: 31x  •  Komentářů: 0

Kalendář

Kategorie: Aktuality

PLÁN TRÉNINKŮ VÁNOČNÍ PRÁZDNINY 24.12.2018 - 6.1.2019

PLÁN TRÉNINKŮ - VÁNOČNÍ PRÁZDNINY 24.12.2018 - 6.1.2019

PONDĚLÍ 24.12.2018
9:30 - 10:45  4.TŘÍDA + MLADŠÍ + STARŠÍ ŽÁCI
11:00 - 12:15  DOROST + JUNIOŘI 

ÚTERÝ 25.12.2018 - VOLNO

STŘEDA 26.12.2018
9:45 - 11:00  4.TŘÍDA + MLADŠÍ ŽÁCI
11:15 - 12:30  STARŠÍ ŽÁCI + DOROST
18:00 - 19:15 MUŽI "A" + JUNIOŘI

ČTVRTEK 27.12.2018
9:30 - 10:45  DOROST + JUNIOŘI
15:15 - 16:30  PŘÍPRAVKA

PÁTEK 28.12.2018
10:00 - 11:00  4.TŘÍDA + MLADŠÍ ŽÁCI
11:15 - 12:15  STARŠÍ ŽÁCI + DOROST
18:00 - 19:15  MUŽI "A" + JUNIOŘI

SOBOTA 29.12.2018 - VOLNO

NEDĚLE 30.12.2018 - VOLNO

PONDĚLÍ 31.12.2018
9:30 - 10:45  STARŠÍ ŽÁCI + ROČ. 2007 / UTKÁNÍ RODIČE
11:00 - 12:15  DOROST + JUNIOŘI 
12:30 - 13:45  PŘÍPRAVKA + ROČ. 2009

ÚTERÝ 1.1.2019 - VOLNO

STŘEDA 2.1.2019
10:15 - 11:30  4.TŘÍDA + MLADŠÍ + STARŠÍ ŽÁCI
15:00 MEZINÁRODNÍ UTKÁNÍ DOROSTU: ORLI LANŠKROUN - WHITBY WILDCATS (sraz 13:30)
17:30 - 19:00  MUŽI "A" + JUNIOŘI

ČTVRTEK 3.1.2019
16:30 - 17:30  PŘÍPRAVKA
17:45 - 19:00  DOROST + JUNIOŘI

PÁTEK 4.1.2019
15:00 - 16:00  4.TŘÍDA + MLADŠÍ ŽÁCI
16:15 - 17:15  STARŠÍ ŽÁCI + roč. 2007
17:30 - 18:30  MUŽI "A" + JUNIOŘI
19:00  UTKÁNÍ DOROST: ORLI LANŠKROUN - HC SLOVAN MORAVSKÁ TŘEBOVÁ (sraz 17:30)

SOBOTA 5.1.2019
9:00 minihokej 2010/2011 (V-Pardubice)
9:30 ml. + st.žáci - Česká Třebová (D)
17:00 UTKÁNÍ JUNIOŘI: ORLI LANŠKROUN - NOVÝ BYDŽOV

NEDĚLE 6.1.2019
9:00 ročník 2009 "velký hokej" - Litomyšl (D)
9:30 ml. + st.žáci - Chrudim (V)
11:15 UTKÁNÍ DOROST: ORLI LANŠKROUN - HC DYNAMO PARDUBICE "B"
17:00 UTKÁNÍ MUŽI "A": ORLI LANŠKROUN - HC CHOTĚBOŘ

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.