Menu

Poslední článek

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 25. - 30.6.2017 (ŽÁCI, DOROST)

Autor: Miroslav Vicenec  •  Vydáno: 25.5.2017 11:52  •  Přečteno: 5x  •  Komentářů: 0

LÉKAŘSKÁ PROHLÍDKA NA SEZÓNU 2017/2018 - VOLNÉ TERMÍNY / AKTUALIZOVÁNO 25.5.2017

Autor: Miroslav Vicenec  •  Vydáno: 24.4.2017 11:55  •  Přečteno: 309x  •  Komentářů: 0

PLÁN LETNÍ PŘÍPRAVY OD 25.4.2017

Autor: Miroslav Vicenec  •  Vydáno: 3.4.2017 10:10  •  Přečteno: 234x  •  Komentářů: 0

KONEČNÉ TABULKY MLÁDEŽE 2016/2017

Autor: Miroslav Vicenec  •  Vydáno: 3.4.2017 9:18  •  Přečteno: 420x  •  Komentářů: 0

VSTUPENKY NA BARÁŽ O EXTRALIGU: HC DYNAMO PARDUBICE - HC DUKLA JIHLAVA

Autor: Miroslav Vicenec  •  Vydáno: 30.3.2017 23:05  •  Přečteno: 234x  •  Komentářů: 0

Kalendář

Kategorie: Aktuality

KONEČNÉ TABULKY MLÁDEŽE 2016/2017

MLADŠÍ ŽÁCI - ŽÁKOVSKÁ LIGA 2016/2017

  Zkr Klub Utkání V   Re   P   Skóre Roz Body
1. CT TJ Loko Česká Třebová 32 28   2   2   305 : 121 (184) 58
2. LA ORLI LANŠKROUN 32 25   2   5   283 : 108 (175) 52
3. CR HC Chrudim 32 24   2   6   246 : 141 (105) 50
4. MT HC Slovan Moravská Třebová 32 17   2   13   248 : 171 (77) 36
5. PA HC DYNAMO PARDUBICE 32 16   1   15   203 : 180 (23) 33
6. CN HC Spartak Choceň 32 12   4   16   183 : 190 (-7) 28
7. PC HC Spartak Polička 32 7   2   23   84 : 206 (-122) 16
8. HI HC Hlinsko 32 6   1   25   126 : 303 (-177) 13
9. RK HC Město Rychnov nad Kněžnou 32 1   0   31   100 : 358 (-258) 2

 

STARŠÍ ŽÁCI - ŽÁKOVSKÁ LIGA 2016/2017

 1. PA HC DYNAMO PARDUBICE 32 29   1   2   283 : 72 (211) 59
 2. MT HC Slovan Moravská Třebová 32 20   3   9   196 : 128 (68) 43
 3. LA ORLI LANŠKROUN 32 21   1   10   125 : 92 (33) 43
 4. PC HC Spartak Polička 32 19   2   11   160 : 137 (23) 40
 5. CT TJ Loko Česká Třebová 32 16   1   15   139 : 124 (15) 33
 6. LY HC Litomyšl 32 10   3   19   118 : 153 (-35) 23
 7. CN HC Spartak Choceň 32 8   2   22   124 : 242 (-118) 18
 8. HI HC Hlinsko 32 8   1   23   120 : 210 (-90) 17
 9. CR HC Chrudim 32 5   2   25   96 : 203 (-107) 12

 

KL DOROSTU 2016/2017

1. HC SVĚTLÁ n./S.

2. HC LITOMYŠL

3. ORLI LANŠKROUN

4. HC HLINSKO

5. HC CHOTĚBOŘ

6. HHK VELKÉ MEZIŘÍČÍ

7. HC SKUTEČ

8. HC SPARTAK POLIČKA

9. HC SPARTAK CHOCEŇ

10. TJ LOKO ČESKÁ TŘEBOVÁ

11. HC BOSKOVICE

12. HC SLOVAN MORAVSKÁ TŘEBOVÁ

13. HC LEDNÍ MEDVĚDI PELHŘIMOV

 

KL JUNIORŮ 2016/2017

 1. HC SPARTAK POLIČKA

 2. HC SPARTAK CHOCEŇ

 3. ORLI LANŠKROUN

 4. HC CHOTĚBOŘ

 5. HC LITOMYŠL / HC SKUTEČ

 6. HC LEDNÍ MEDVĚDI PELHŘIMOV



print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.