Menu

Poslední článek

Sportovní soustředění žáci + dorost

Autor: Pavel Jirků  •  Vydáno: 28.6.2020 16:15  •  Přečteno: 53x

Sportovní víkend přípravky

Autor: Pavel Jirků  •  Vydáno: 28.6.2020 16:04  •  Přečteno: 31x

Sportovní soustředění mužů

Autor: Pavel Jirků  •  Vydáno: 16.6.2020 15:58  •  Přečteno: 109x

ZMĚNA TERMÍNU SOUSTŘEDĚNÍ PŘÍPRAVKY V HEROLTICÍCH 19.-21.6.2020

Autor: Miroslav Vicenec  •  Vydáno: 25.5.2020 23:51  •  Přečteno: 91x  •  Komentářů: 0

TERMÍNY LETNÍHO SOUSTŘEDĚNÍ V HEROLTICÍCH - PŘÍPRAVKA A ŽÁCI + DOROST / aktualizováno 25.5.2020

Autor: Miroslav Vicenec  •  Vydáno: 25.5.2020 23:35  •  Přečteno: 383x  •  Komentářů: 0

Kalendář

Kategorie: Aktuality

KONEČNÉ POŘADÍ SOUTĚŽÍ V SEZÓNĚ 2019-2020

KONEČNÉ POŘADÍ SOUTĚŽÍ V SEZÓNĚ 2019-2020

STANOVENÍ KONEČNÉHO POŘADÍ SOUTĚŽÍ V SEZÓNĚ 2019-2020  
ke dni nuceného ukončení soutěží z důvodu zamezení šíření nákazy koronavirem – 12.3.2020  
       
Krajská liga mužů  
poř. tým poznámka  
1. HC Chrudim dělené 1. místo, pohár a medaile pro oba  
HC SLOVAN MoravskáTřebová  
3. HC Spartak Choceň dělené 3. místo, pohár a medaile pro oba  
HC Chotěboř  
5.-8. pořadí na 5. až 8. místě není v sezóně 2019/2020 stanoveno není žádné smysluplné a spravedlivé  kritérium pro určení pořadí  
 
 
 
9. ORLI LANŠKROUN po 1. části  
       
   
   
       
Liga juniorů - 1.část   
poř. tým poznámka  
1. ORLI LANŠKROUN postoupili po 1. části do nadstavby skup. „N“  
2. TJ Loko Česká Třebová (v ní: 7. LAN, 8. CTR)  
3. HC Spartak Polička dle pořadí ve skupině „S“ ke dni ukončení soutěže  
4. HC Hlinsko  
5. HC SLOVAN Moravská  Třebová  
       
       
Liga dorostu - 1.část  
poř. tým poznámka  
1. ORLI LANŠKROUN postoupili po 1. části do nadstavby skup. „Q“  
2. HC Litomyšl (v ní: 7. LAN, 8. LIT)  
3. HC Skuteč dle pořadí ve skupině „W“ ke dni ukončení soutěže  
4. TJ Loko Česká Třebová  
5. HC Spartak Choceň  
       
       
Liga starších žáků - 1.část  
poř. tým poznámka  
1. HC DYNAMO Pardubice postup do nadstavby z 1. místa  
2. ORLI LANŠKROUN / HC LITOMYŠL byl na 2. místě v 1. části a na 1. místě ve 2. části, nemohl postoupit do nadstavby – nemá MŽ  
3. TJ Lokomotiva Česká Třebová postup do nadstavby díky součtu s MŽ, v 1. části byla ČTŘ ale až na 4. místě  
4. HC Chrudim podle umístění ve skup. 29 ve 2. části ke dni ukončení soutěže  
5. HC SLOVAN Moravská Třebová  
6. HC Spartak Choceň  
7. HC Hlinsko  
       
Liga mladších žáků - 1.část  
poř. tým poznámka  
1. HC DYNAMO Pardubice postup do nadstavby z 1. místa  
2. TJ Lokomotiva Česká Třebová postup do nadstavby z 2. místa  
3. HC SLOVAN Moravská Třebová podle umístění ve skup. 29 ve 2. části ke dni ukončení soutěže  
4. HC Hlinsko  
5. HC LITOMYŠL / ORLI LANŠKROUN  
6. HC Chrudim  
7. HC Spartak Choceň  
       
       
5. třída  
poř. tým poznámka  
1. HC DYNAMO Pardubice soutěž byla dohrána celá  
2. HC Spartak Polička  
3. HC Chrudim  
4. HC SLOVAN Moravská Třebová  
5. TJ Lokomotiva Česká Třebová  
6. ORLI LANŠKROUN  
7. HC Spartak Choceň  
8. HC Hlinsko  
9. HC Litomyšl

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.