Menu

Poslední článek

Dohrávka 24. kola ligy starších žáků: TJ Lokomotiva Česká Třebová - Orli Lanškroun

Autor: Lucie Kadavá  •  Vydáno: 15.3.2019 12:20  •  Přečteno: 32x  •  Komentářů: 0

Dohrávka 22. kola ligy mladších a starších žáků: Orli Lanškroun - HC Hlinsko

Autor: Lucie Kadavá  •  Vydáno: 11.3.2019 10:45  •  Přečteno: 63x  •  Komentářů: 0

26. kolo ligy mladších a starších žáků: HC Dynamo Pardubice - Orli Lanškroun

Autor: Lucie Kadavá  •  Vydáno: 11.3.2019 10:36  •  Přečteno: 52x  •  Komentářů: 0

Předehrávka 27. kola ligy mladších a starších žáků: Orli Lanškroun - HC Spartak Choceň

Autor: Lucie Kadavá  •  Vydáno: 11.3.2019 10:19  •  Přečteno: 38x  •  Komentářů: 0

25. kolo ligy mladších a starších žáků: Orli Lanškroun - HC Chrudim

Autor: Lucie Kadavá  •  Vydáno: 11.3.2019 10:17  •  Přečteno: 32x  •  Komentářů: 0

Kalendář

Kategorie: Aktuality, Rozlosování a výsledky, Rozlosování a výsledky

Dohrávka 22. kola ligy mladších a starších žáků: Orli Lanškroun - HC Hlinsko

Odehráno v neděli 10.3.2019 v Lanškrouně. DALŠÍ UTKÁNÍ - dohrávka 24. kola ligy starších žáků: TJ Lokomotiva Česká Třebová - Orli Lanškroun (čtvrtek 14.3.2019 v 18:00 hod., sraz v 16:15 hod. - AUTA) a 28. kolo ligy mladších a starších žáků: HC Slovan Moravská Třebová - Orli Lanškroun (sobota 23.3.2019) - MLADŠÍ ŽÁCI v 9:00 hod., sraz v 7:15 hod., STARŠÍ ŽÁCI v 11:00 hod., sraz v 9:15 hod. - AUTA.

Orli Lanškroun – HC Hlinsko

 

Mladší žáci:

Orli Lanškroun – HC Hlinsko 2:6 (0:1,0:3,2:2)

Sestava: Holík Adam – Kysilka Tomáš, Novotný Maxim, Mareš Jan, Stránský Matyáš, Drábek Samuel, Schlegel David, Minář Matyáš, Gildainová Tereza, Drábek Nikola, Vymetálek Josef, Prokop Martin, Krátký Lukáš

Góly: 48. Kysilka, 60. Gildainová (Stránský)

Vyloučení: 7:4, využití: 0:1, oslabení: 1:1

 

Starší žáci:

Orli Lanškroun – HC Hlinsko 11:4 (5:2,3:2,3:0)

Sestava:Budiš Kryštof – Jirků Jakub, Pražák Ondřej, Jáneš Martin, Hrdina Tomáš, Svatošová Julie, Blažeňák Josef, Bednář Pavel, Tomeš Tobias, Stejskal Jakub, Daniel Adam

Góly: 5. Jáneš (Tomeš), 8. Bednář, 9. Tomeš (Daniel), 15. Hrdina (Jirků), 18. Bednář, 21. Daniel (Hrdina), 28. Jirků (Blažeňák), 33. Hrdina (Tomeš), 48. Tomeš, 54. Tomeš (Jáneš), 55. Bednář

Vyloučení: 5:4, využití: 2:1, oslabení: 1:1

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.