Menu

Poslední článek

KL MUŽŮ (středa 7.11.2018): HC HLINSKO - ORLI LANŠKROUN / UTKÁNÍ JE ODLOŽENO!!! NÁHRADNÍ TERMÍN - PÁTEK 16.11.2018 v 19:30!!

Autor: Miroslav Vicenec  •  Vydáno: 6.11.2018 13:17  •  Přečteno: 95x  •  Komentářů: 0

10.KOLO KL MUŽŮ: ORLI LANŠKROUN - HC KOHOUTI ČESKÁ TŘEBOVÁ 5:7 (2:1, 3:3, 0:3)

Autor: Miloš Brabec  •  Vydáno: 5.11.2018 17:33  •  Přečteno: 151x  •  Komentářů: 0

9. kolo ligy mladších a starších žáků: Orli Lanškroun - HC Litomyšl

Autor: Lucie Kadavá  •  Vydáno: 5.11.2018 9:27  •  Přečteno: 54x  •  Komentářů: 0

7.KOLO KL MUŽŮ: HC SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU - ORLI LANŠKROUN 5:0 (2:0, 1:0, 2:0)

Autor: Miloš Brabec  •  Vydáno: 1.11.2018 9:44  •  Přečteno: 106x  •  Komentářů: 0

PLÁN TRÉNINKŮ: STŘEDA 31.10.2018 - BESEDA S DOMINIKEM HAŠKEM A ROBERTEM ZÁRUBOU NA ZÁMKU OD 18:00 hodin

Autor: Miroslav Vicenec  •  Vydáno: 29.10.2018 15:12  •  Přečteno: 79x  •  Komentářů: 0

Kalendář

Kategorie: Aktuality, Rozlosování a výsledky, Rozlosování a výsledky

9. kolo ligy mladších a starších žáků: Orli Lanškroun - HC Litomyšl

Odehráno v sobotu 3.11.2018 v Lanškrouně. DALŠÍ UTKÁNÍ - 10. kolo ligy mladších a starších žáků: HC Lokomotiva Česká Třebová - Orli Lanškroun (sobota 10.11.2018 - MLADŠÍ ŽÁCI v 9:00 hod., sraz v 7:15 hod. - AUTA, STARŠÍ ŽÁCI v 11:00 hod., sraz v 9:15 hod. - AUTA) a 11. kolo ligy mladších a starších žáků: Orli Lanškroun - HC Chrudim (neděle 11.11.2018 - MLADŠÍ ŽÁCI ve 12:30 hod., sraz v 11:15 hod., STARŠÍ ŽÁCI ve 14:30 hod., sraz ve 13:15 hod..

Orli Lanškroun – HC Litomyšl

 

Mladší žáci:

Orli Lanškroun – HC Litomyšl 4:5 (2:2,2:1,0:2)

Sestava: Holík Adam – Kysilka Tomáš, Novotný Maxim, Mareš Jan, Stránský Matyáš, Vymetálek Josef, Drábek Samuel, Schlegel David, Minář Matyáš, Gildainová Tereza, Prokop Martin

Góly: 8. Gildainová (Minář), 17. Stránský (Minář), 33. Minář (Gildainová), 35. Stránský

Vyloučení: 1:3, využití: 0:0, oslabení: 0:1

 

Starší žáci:

Orli Lanškroun – HC Litomyšl 11:4 (4:2,5:2,2:0)

Sestava:Budiš Kryštof – Jirků Jakub, Pražák Ondřej, Hrdina Tomáš, Svatošová Julie, Blažeňák Josef, Křivohlávek Milan, Bednář Pavel, Sejkora Sebastian, Tomeš Tobias, Daniel Adam

Góly: 5. Bednář (Hrdina), 9. Sejkora (Hrdina), 10. Sejkora (Bednář), 19. Tomeš (Hrdina), 27. Hrdina, 28. Tomeš (Jirků), 29. Blažeňák (Bednář, Hrdina), 30. Jirků (Křivohlávek, Tomeš), 37. Tomeš, 45. Hrdina (Tomeš), 46. Jirků (Daniel, Tomeš)

Vyloučení: 2:2, využití: 2:0, oslabení: 0:0

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.