Menu

Poslední článek

Dohrávka 24. kola ligy starších žáků: TJ Lokomotiva Česká Třebová - Orli Lanškroun

Autor: Lucie Kadavá  •  Vydáno: 15.3.2019 12:20  •  Přečteno: 32x  •  Komentářů: 0

Dohrávka 22. kola ligy mladších a starších žáků: Orli Lanškroun - HC Hlinsko

Autor: Lucie Kadavá  •  Vydáno: 11.3.2019 10:45  •  Přečteno: 62x  •  Komentářů: 0

26. kolo ligy mladších a starších žáků: HC Dynamo Pardubice - Orli Lanškroun

Autor: Lucie Kadavá  •  Vydáno: 11.3.2019 10:36  •  Přečteno: 51x  •  Komentářů: 0

Předehrávka 27. kola ligy mladších a starších žáků: Orli Lanškroun - HC Spartak Choceň

Autor: Lucie Kadavá  •  Vydáno: 11.3.2019 10:19  •  Přečteno: 38x  •  Komentářů: 0

25. kolo ligy mladších a starších žáků: Orli Lanškroun - HC Chrudim

Autor: Lucie Kadavá  •  Vydáno: 11.3.2019 10:17  •  Přečteno: 32x  •  Komentářů: 0

Kalendář

Kategorie: Aktuality, Rozlosování a výsledky, Rozlosování a výsledky

25. kolo ligy mladších a starších žáků: Orli Lanškroun - HC Chrudim

Odehráno v neděli 3.3.2019 v Lanškrouně.

Orli Lanškroun – HC Chrudim

 

Mladší žáci:

Orli Lanškroun – HC Chrudim 2:6 (1:1,0:2,1:3)

Sestava: Holík Adam – Kysilka Tomáš, Novotný Maxim, Mareš Jan, Stránský Matyáš, Vymetálek Josef, Drábek Samuel, Minář Matyáš, Gildainová Tereza, Prokop Martin, Urban Marek

Góly: 5. Gildainová (Stránský), 44. Gildainová

Vyloučení: 0:2, využití: 0:0, oslabení: 0:1

 

Starší žáci:

Orli Lanškroun – HC Chrudim 15:0 (8:0,3:0,4:0)

Sestava:Budiš Kryštof – Jirků Jakub, Pražák Ondřej, Jáneš Martin, Hrdina Tomáš, Svatošová Julie, Blažeňák Josef, Bednář Pavel, Tomeš Tobias, Daniel Adam, Stejskal Jakub

Góly: 4. Tomeš, 7. Tomeš (Daniel), 8. Tomeš, 12. Daniel (Tomeš), 13. Tomeš (Daniel), 18. Hrdina (Svatošová), 19. Daniel (Tomeš), 20. Hrdina (Jirků), 30. Tomeš (Daniel, Jáneš), 35. Daniel (Jirků), 38. Hrdina (Jirků), 50. Jáneš, 56. Bednář (Daniel), 56. Jáneš, 59. Jirků

Vyloučení: 5:3, využití: 1:0, oslabení: 2:0

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.