Menu

Poslední článek

Sportovní soustředění žáci + dorost

Autor: Pavel Jirků  •  Vydáno: 28.6.2020 16:15  •  Přečteno: 52x

Sportovní víkend přípravky

Autor: Pavel Jirků  •  Vydáno: 28.6.2020 16:04  •  Přečteno: 31x

Sportovní soustředění mužů

Autor: Pavel Jirků  •  Vydáno: 16.6.2020 15:58  •  Přečteno: 108x

ZMĚNA TERMÍNU SOUSTŘEDĚNÍ PŘÍPRAVKY V HEROLTICÍCH 19.-21.6.2020

Autor: Miroslav Vicenec  •  Vydáno: 25.5.2020 23:51  •  Přečteno: 91x  •  Komentářů: 0

TERMÍNY LETNÍHO SOUSTŘEDĚNÍ V HEROLTICÍCH - PŘÍPRAVKA A ŽÁCI + DOROST / aktualizováno 25.5.2020

Autor: Miroslav Vicenec  •  Vydáno: 25.5.2020 23:35  •  Přečteno: 383x  •  Komentářů: 0

Kalendář

Kategorie: Aktuality, Rozlosování a výsledky, Rozlosování a výsledky

2. část ligy mladších a starších žáků - 14. kolo: HC Litomyšl/Orli Lanškroun - HC Spartak Choceň

Odehráno v sobotu 7.3.2020 v Litomyšli. DALŠÍ UTKÁNÍ - 15. kolo 2. části ligy mladších a starších žáků: Sp. Nové Město n. Met. - HC Litomyšl/Orli Lanškroun (sobota 14.3.2020) - MLADŠÍ ŽÁCI v 9:30 hod. a STARŠÍ ŽÁCI v 11:30 hod., sraz v 6:30 hod. - BUS a 16. kolo ligy mladších a starších žáků: HC Litomyšl/Orli Lanškroun - HC Opočno (neděle 15.3.2020 - ZS Lanškroun), MLADŠÍ ŽÁCI v 9:30 hod., sraz v 8:15 hod., STARŠÍ ŽÁCI v 11:30 hod., sraz v 10:15 hod..

HC Litomyšl/Orli Lanškroun – HC Spartak Choceň

 

Mladší žáci:

HC Litomyšl – HC Spartak Choceň 12:2 (3:0,3:2,6:0)

Sestava: Holík Adam (40. Jareš Vítězslav)  – Doseděl Max, Kotlár Oliver, Košňar Štěpán, Drábek Samuel, Paťava Vojtěch, Novotný Maxim, Šklíba Radek, Vymetálek Josef, Meloun Jakub, Pakosta Mikuláš, Brychta Jakub, Novák Filip, Abraham Jan, Gildainová Tereza, Kysilka Tomáš, Pohorilyj Dmytro

Góly: 6. Meloun, 9. Gildainová (Drábek), 9. Doseděl, 27. Meloun, 28. Drábek (Gildainová), 30. Meloun (Abraham), 41. Gildainová, 43. Gildainová, 47. Meloun, 48. Drábek, 52. Kotlár (Pohorilyj), 57. Kotlár (Novák)

Vyloučení: 4:2, využití: 0:0, oslabení: 0:0

 

Starší žáci:

Orli Lanškroun – HC Spartak Choceň 17:1 (5:0,7:0,5:1)

Sestava:Budiš Kryštof – Jirků Jakub, Pražák Ondřej, Jáneš Martin, Hrdina Tomáš, Brůna Daniel, Blažeňák Josef, Klement Daniel, Hanzlíček Lukáš, Bednář Pavel, Tomeš Tobias, Stříteský Martin, Šmíd Daniel, Daniel Adam

Góly: 2. Stříteský (Klement), 9. Daniel (Jáneš), 15. Jirků (Blažeňák), 16. Tomeš, 18. Daniel (Hrdina), 22. Bednář, 24. Hanzlíček, 25. Brůna, 29. Hrdina (Tomeš), 29. Stříteský (Klement), 36. Bednář (Klement), 40. Hrdina, 46. Brůna (Blažeňák), 47. Tomeš (Hrdina), 55. Hrdina (Šmíd, Klement), 58. Tomeš (Pražák), 58. Tomeš (Daniel)

Vyloučení: 3:2, využití: 1:0, oslabení: 2:0

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.