Menu

Poslední článek

TURNAJ DOROST - POPRAD CUP 23. - 26.4.2019 / aktualizováno 21.4.

Autor: Miroslav Vicenec  •  Vydáno: 20.4.2019 10:02  •  Přečteno: 90x  •  Komentářů: 0

PLÁN TRÉNINKŮ STARŠÍ ŽÁCI + DOROST + JUNIOŘI - DUBEN 2019

Autor: Miroslav Vicenec  •  Vydáno: 1.4.2019 12:34  •  Přečteno: 163x  •  Komentářů: 0

STŘEDA 27.3.2019 PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ ML.+ST.ŽÁCI: ORLI - OPOČNO

Autor: Miroslav Vicenec  •  Vydáno: 25.3.2019 13:59  •  Přečteno: 79x  •  Komentářů: 0

28. kolo ligy mladších a starších žáků: HC Slovan Moravská Třebová - Orli Lanškroun

Autor: Lucie Kadavá  •  Vydáno: 25.3.2019 9:54  •  Přečteno: 72x  •  Komentářů: 0

Dohrávka 24. kola ligy starších žáků: TJ Lokomotiva Česká Třebová - Orli Lanškroun

Autor: Lucie Kadavá  •  Vydáno: 15.3.2019 12:20  •  Přečteno: 106x  •  Komentářů: 0

Kalendář

Kategorie: Aktuality, Rozlosování a výsledky, Rozlosování a výsledky

19. kolo ligy mladších a starších žáků: Orli Lanškroun - HC Dynamo Pardubice

Odehráno v sobotu 12.1.2019 v Lanškrouně. DALŠÍ UTKÁNÍ - 20. kolo ligy mladších a starších žáků (sobota 19.1.2019) HC Spartak Choceň - Orli Lanškroun: MLADŠÍ ŽÁCI v 9:00 hod. a STARŠÍ ŽÁCI v 11:00 hod. - sraz v 6:45 hod. - BUS a 21. kolo ligy mladších a starších žáků (neděle 20.1.2019) Orli Lanškroun - HC Slovan Moravská Třebová: MLADŠÍ ŽÁCI v 11:00 hod., sraz v 9:45 hod., STARŠÍ ŽÁCI ve 13:00 hod., sraz v 11:45 hod..

Orli Lanškroun – HC Dynamo Pardubice

 

Mladší žáci:

Orli Lanškroun – HC Dynamo Pardubice 7:7 (3:2,1:3,3:2)

Sestava: Holík Adam – Novotný Maxim, Mareš Jan, Stránský Matyáš, Daniel Adam, Drábek Samuel, Prokop Martin, Minář Matyáš, Gildainová Tereza, Vymetálek Josef, Krátký Lukáš

Góly: 6. Daniel, 12. Daniel, 18. Daniel (Gildainová), 26. Daniel, 45. Vymetálek (Drábek), 46. Daniel, 56. Daniel

Vyloučení: 4:4, využití: 1:0, oslabení: 1:0

 

Starší žáci:

Orli Lanškroun – HC Dynamo Pardubice 4:6 (1:2,2:1,1:3)

Sestava:Budiš Kryštof – Jirků Jakub, Pražák Ondřej, Jáneš Martin, Hrdina Tomáš, Kysilka Tomáš, Blažeňák Josef, Bednář Pavel, Sejkora Sebastian, Tomeš Tobias, Stejskal Jakub

Góly: 6. Hrdina (Tomeš, Sejkora), 26. Blažeňák (Bednář), 32. Jáneš (Pražák), 45. Hrdina (Sejkora)

Vyloučení: 7:3, využití: 0:1, oslabení: 0:0

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.