Menu

Poslední článek

Dohrávka 24. kola ligy starších žáků: TJ Lokomotiva Česká Třebová - Orli Lanškroun

Autor: Lucie Kadavá  •  Vydáno: 15.3.2019 12:20  •  Přečteno: 32x  •  Komentářů: 0

Dohrávka 22. kola ligy mladších a starších žáků: Orli Lanškroun - HC Hlinsko

Autor: Lucie Kadavá  •  Vydáno: 11.3.2019 10:45  •  Přečteno: 62x  •  Komentářů: 0

26. kolo ligy mladších a starších žáků: HC Dynamo Pardubice - Orli Lanškroun

Autor: Lucie Kadavá  •  Vydáno: 11.3.2019 10:36  •  Přečteno: 50x  •  Komentářů: 0

Předehrávka 27. kola ligy mladších a starších žáků: Orli Lanškroun - HC Spartak Choceň

Autor: Lucie Kadavá  •  Vydáno: 11.3.2019 10:19  •  Přečteno: 38x  •  Komentářů: 0

25. kolo ligy mladších a starších žáků: Orli Lanškroun - HC Chrudim

Autor: Lucie Kadavá  •  Vydáno: 11.3.2019 10:17  •  Přečteno: 31x  •  Komentářů: 0

Kalendář

Kategorie: Aktuality, Rozlosování a výsledky, Rozlosování a výsledky

14. kolo ligy mladších a starších žáků: HC Slovan Moravská Třebová - Orli Lanškroun

Odehráno v sobotu 8.12.2018 v Moravské Třebové. DALŠÍ UTKÁNÍ - 15. kolo ligy mladších a starších žáků: HC Hlinsko - Orli Lanškroun (sobota 15.12.2018) - MLADŠÍ ŽÁCI v 9:00 hod. a STARŠÍ ŽÁCI v 11:00 hod. - sraz v 6:15 hod. - BUS. Dohrávka 8. kola ligy mladších a starších žáků: Orli Lanškroun - HC Hlinsko (neděle 16.12.2018) - MLADŠÍ ŽÁCI v 9:30 hod., sraz v 8:15 hod. a STARŠÍ ŽÁCI v 11:30 hod., sraz v 10:15 hod..

HC Slovan Moravská Třebová - Orli Lanškroun

 

Mladší žáci:

HC Slovan Moravská Třebová - Orli Lanškroun 6:1 (2:1,1:0,3:0)

Sestava: Holík Adam – Kysilka Tomáš, Novotný Maxim, Mareš Jan, Vymetálek Josef, Drábek Samuel, Schlegel David, Minář Matyáš, Gildainová Tereza, Prokop Martin, Krátký Lukáš

Góly: 6. Drábek (Kysilka)

Vyloučení: 2:4, využití: 1:0, oslabení: 0:1

 

Starší žáci:

HC Slovan Moravská Třebová - Orli Lanškroun 4:3 (2:1,1:0,1:2)

Sestava:Budiš Kryštof – Jirků Jakub, Pražák Ondřej, Hrdina Tomáš, Jáneš Martin, Blažeňák Josef, Křivohlávek Milan, Bednář Pavel, Sejkora Sebastian, Tomeš Tobias, Svatošová Julie

Góly: 8. Blažeňák (Hrdina, Svatošová), 52. Tomeš (Křivohlávek), 58. Jáneš (Sejkora)

Vyloučení: 5:5, využití: 1:0, oslabení: 0:0

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.