Menu

Poslední článek

16. kolo ligy mladších a starších žáků: Orli Lanškroun - HC Spartak Polička/HC Skuteč

Autor: Lucie Kadavá  •  Vydáno: 22.11.2017 9:26  •  Přečteno: 11x  •  Komentářů: 0

15. kolo ligy mladších a starších žáků: HC Slovan Moravská Třebová - Orli Lanškroun

Autor: Lucie Kadavá  •  Vydáno: 22.11.2017 9:00  •  Přečteno: 9x  •  Komentářů: 0

8.KOLO KS MUŽŮ: SOKOL SEMECHNICE - ORLI LANŠKROUN 3:6 (1:1, 1:3, 1:2)

Autor: Miloš Brabec  •  Vydáno: 19.11.2017 22:14  •  Přečteno: 53x  •  Komentářů: 0

VÁNOČNÍ TURNAJE MLÁDEŽE

Autor: Miroslav Vicenec  •  Vydáno: 18.11.2017 13:07  •  Přečteno: 75x  •  Komentářů: 0

14. kolo ligy mladších a starších žáků: Orli Lanškroun - HC Chrudim

Autor: Lucie Kadavá  •  Vydáno: 14.11.2017 13:50  •  Přečteno: 55x  •  Komentářů: 0

Kalendář

Kategorie: Aktuality, Rozlosování a výsledky, Rozlosování a výsledky

11. kolo ligy mladších a starších žáků: Orli Lanškroun - TJ Lokomotiva Česká Třebová

Odehráno v sobotu 28.10.2017 v Lanškrouně. DALŠÍ UTKÁNÍ - 13. kolo ligy mladších a starších žáků: Orli Lanškroun - HC Litomyšl - sobota 11.11.2017. MLADŠÍ ŽÁCI - 9:30 hod., sraz v 8:15 hod., STARŠÍ ŽÁCI - 11:30 hod., sraz v 10:15 hod.. 14. kolo ligy mladších a starších žáků: Orli Lanškroun - HC Chrudim - neděle 12.11.2017. MLADŠÍ ŽÁCI - 9:30 hod., sraz v 8:15 hod., STARŠÍ ŽÁCI - 11:30 hod., sraz v 10:15 hod..

Mladší žáci:

Orli Lanškroun - TJ Lokomotiva Česká Třebová 3:4 (1:1,1:0,1:3)

Góly: 13. Daniel, 25. Daniel (Sejkora), 57. Daniel (Pražák)

Vyloučení: 4:7, využití: 0:0, oslabení: 0:0.

Sestava: Holík Adam - Hejkrlík Ladislav, Pražák Ondřej, Kysilka Tomáš, Sejkora Sebastian, Drábek Samuel, Stejskal Jakub, Vymetálek Josef, Gildainová Tereza, Daniel Adam, Prokop Martin


Starší žáci:

Orli Lanškroun - TJ Lokomotiva Česká Třebová 8:7 (1:3,1:2,6:2)

Góly: 16. Kareš, 23. Jáneš (Hrdina), 45. Zedníček (Tomeš), 48. Tomeš (Luka), 49. Novotný (Jáneš, Luka), 53. Kareš (Tomeš), 60. Kareš (Novotný), 60. Jáneš (Novotný)

Vyloučení: 5:2, využití: 1:3, oslabení: 0:0.

Sestava: Budiš Kryštof - Novotný Matyáš, Blažeňák Josef, Kareš Antonín, Luka Adam, Pavlíček Felix, Bednář Pavel, Jirků Jakub, Tomeš Tobias, Jáneš Martin, Hrdina Tomáš, Zedníček Alois

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.